lekarz Aleksandra Lamparska-Warchalska

Psychiatra, Pediatra

2,4
2,1

-50% Twoja opinia jest sprawdzana Więcej o opiniach Podgląd Twojej opinii SPRAWDZANIE Aleksandra Lamparska-Warchalska Aleksandra Lamparska-Warchalska psychiatra Przez 4 lata chodzenia do pani doktor olewanie i brak postawienia prawidłowej diagnozy i prawidłowego leczenie ,co skończyło się 4 próbami samobójczymi i 4 pobytami w szpitalu psychiatrycznym, przyjmowaniem przez syna ogromnej dawki leków,by jakoś wyprowadzić go z choroby przez pani zaniedbania,a to, co pani doktor wmawiała przez ten cały czas (zaburzenia emocji i zachowania i ADHD) okazało się bardzo poważną w skutkach chorobą psychiczną ( choroba afektywna dwubiegowa ) i zaburzeniami że ...

-50%
Twoja opinia jest sprawdzana
Więcej o opiniach
Podgląd Twojej opinii

SPRAWDZANIE
Aleksandra Lamparska-Warchalska
Aleksandra Lamparska-Warchalska

psychiatra
Przez 4 lata chodzenia do pani doktor olewanie i brak postawienia prawidłowej diagnozy i prawidłowego leczenie ,co skończyło się 4 próbami samobójczymi i 4 pobytami w szpitalu psychiatrycznym, przyjmowaniem przez syna ogromnej dawki leków,by jakoś wyprowadzić go z choroby przez pani zaniedbania,a to, co pani doktor wmawiała przez ten cały czas (zaburzenia emocji i zachowania i ADHD) okazało się bardzo poważną w skutkach chorobą psychiczną ( choroba afektywna dwubiegowa ) i zaburzeniami że spektrum autyzmu :/ Brak prawidłowej diagnozy przez tyle lat omal nie doprowadził do tragedii :/ A wystarczyło wziąć pod uwagę opinię od innych lekarzy i słuchać co do niej mówimy i nie robić ze mnie rozhisteryzowanej matki idiotki ,a z syna manipulanta i bajkopisarza :/ Niestety zaniedbania pani doktor do której chodziliśmy do ośrodka Syriusz w Żorach odebrały mojemu synowi szansę na normalne życie... Mam nadzieję,że karma kiedyś do pani wróci!
Mama Bartosza Zygmunt

W jednym zdaniu. PRZYSROST AMBICJI NAD TREŚCIĄ.

W jednym zdaniu. PRZYSROST AMBICJI NAD TREŚCIĄ.

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Zaproponował terapię dla dziecka, leki w razie braku poprawy

Porażka, zero zainteresowania dzieckiem. Odradzam. Szkoda kasy i czasu.

Porażka, zero zainteresowania dzieckiem. Odradzam. Szkoda kasy i czasu.

Pani Doktor niestety zle zdiagnozowala corke niepelnoletnia wowczas w Osrodku Terapi Nerwic w Orzeszu podajac zaburzenia psychotyczne .Teraz od 2 lat wiemy ze byly to zaburzenia obsesyjno kompulsyjne Bledne diagnozy lekarskie rzutuja w Dzieci To przykre Matka

Tak jak opinia poniżej , podpisuję się obiema rękami. Miałam wrażenie że odwala robotę jaką ma zapisaną w kontrakcie. Odbębnić "publiczną" i iść zarobić na "prywatnej".

żeby stwierdzić co dziecku jest wymagała opinii na piśmie od psychologa. rozmawiała tylko ze mną nie zwracała uwagi na dziecko. nie polecam

Byłam u pani A. Lamparskiej- Warchalskiej na wizycie i bardzo ciepło mnie przyjęła. Bardzo sympatyczna i kompetentna. Z czystym sumieniem polecam tą panią doktor.