lekarz Aleksandra Łanocha

Hematolog

Najlepszy lekarz wśròd wszystkich inni tylko odsyłali mnie do kolejnych lekarzy a Pani doktor jako jedyna przejeła się moim stanem i odkryła co mi jest. Polecam

Świetny lekarz, baardzo przyjacielski człowiek:) Kompetentna, miła, uśmiechnięta, zawsze łagodna, bardzo,ale to bardzo empatyczna, świetne podejście do pacjenta i rodziny ;) Nie spotkałam się z lepszym lekarzem, który tak jak Pani doktor, zawsze pomoże, doradzi i... zainteresuje się w 100% pacjentem. Szczęściem być pacjentem u tego lekarza.;)

Zgadzam się z poprzednikami - wszystko prawda. Chodzę do pani doktor z tatą, daje mu się wygadać dzięki czemu czuje się on "dopieszczony" - a to akurat dla niego bardzo ważne. Pani doktor - kulturalnie - nie pospiesza pomimo, że inni czekają. Bardzo bardzo polecam jej opiekę

Wspaniały lekarz, kompetentna, poświęca dużo czasu pacjentowi, bardzo zaangażowana wleczenie,polecam tę Panią doktor.

Bardzo kompetentna, czuła, wrażliwa doktor. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie niezrozumiałe kwestie.