lekarz Aleksandra Leśniak

Pani onkolog ma ludzkie podejście do pacjenta,człowiek czuje że rozmawia z kimś kto mu chce pomóc,prawdziwy doktor z powołania. Wszystko drobiazgowo i wnikliwie tłumaczy językiem zrozumiałym i uprzejmym,posiada duża wiedzę onkologiczną i doświadczenie. Jest bardzo rozsądną osobą która zawsze bierze pod uwagę plusy i minusy(wszystko rzeczowo omówione). Na początku mojej drogi onkologicznej ,konsultacje z panią onkolog zdecydowanie poprawiły moje nastawienie do choroby,coś pozytywnego w morzu niepewności i strachu(rak jądra-potworniak-chrzęstniakomięsak+ guz zatoki endodermalnej+rak zarodkowy). Dziękuję Pani Doktor z całego serca,i też zdrowia życzę.

Dziękuję Pani Doktor z całego serca,i też zdrowia życzę.