lekarz Aleksandra Lipka-Trawińska

Wenerolog, Dermatolog

3,3
3,3
3,4

Pani dermatolog była bardzo konkretna, szczegolowo przedstawil mi kilka opcji planu leczenia bez marnowania czasu na niepotrzebne informacje, z empatia pochylil sie nad problemem. Dodatkowo przem iła osoba, mała córeczka była zachwycona i w ogóle się nie bała :) Szczerze polecam wizyte u tego lekarza.

Szczerze polecam wizyte u tego lekarza.

Przeglądam negatywne opinie o Pani Doktor i na prawdę nie rozumiem jak to możliwe. JEstem pacjentką od ponad pół roku, leczę się z ciężkiego trądziku i jestem zadowolona. Zawsze miła i pomocna. Fakt, że jest nieco zamknięta na "pogawędki", ale chyba nie do końca o to chodzi u dermatologa. 15 minutowa konsultacja to teraz standard więc nie uważam, żeby Pani Doktor specjalnie odbiegała tu od standardów.

Byłam u Pani doktor 2 razy. Obie wizyty oceniam podobnie. Kompetencji lekarza nie powinien oceniać pacjent tylko inny specjalista więc dałam 3. Natomiast samą wizytę oceniam negatywnie: brak wywiadu, odbębniona wizyta w 3 min, w konsekwencji nietrafiona diagnoza. Rozumiem, że problemów skórnych nie da się czasem wyleczyć od razu, dlatego pacjent powinien być poinformowany jaki jest cykl leczenia. Tego zabrakło. Kompleksowość podejścia - tego zabrakło najbardziej. Nie zdążyłam nawet powiedzieć o dolegliwościach które mogą być powiązane, już stałam z receptą w drzwiach. Pani doktor chociaż uprzejma pozwoliła sobie na komentowanie ...

Natomiast samą wizytę oceniam negatywnie: brak wywiadu, odbębniona wizyta w 3 min, w konsekwencji nietrafiona diagnoza. Rozumiem, że problemów skórnych nie da się czasem wyleczyć od razu, dlatego pacjent powinien być poinformowany jaki jest cykl leczenia. Tego zabrakło. Kompleksowość podejścia - tego zabrakło najbardziej. Nie zdążyłam nawet powiedzieć o dolegliwościach które mogą być powiązane, już stałam z receptą w drzwiach. Pani doktor chociaż uprzejma pozwoliła sobie na komentowanie uciążliwości poprzednich pacjentów co uważam za niestosowne. Generalnie nie polecam

Witam,nie polecam tej Pani . Miesiąc temu byłam w gabinecie z moją 3letnią córką. Problemem były wypadanie włosów( łyse placki) Pani doktorstwierdziła od razu grzybice skóry,przepisała leki za ponad 100zł,producent przestrzega aby nie były używane orzez osoby które nie ukończyły 18lat-dziecko ma3lata .Jakoś nie uwierzylam Pani doktor,dla pewności zrobiłam badanie w tym kierunku. Wczoraj odebrałam wynik-nie ma grzybicy!!!! Cale szczęście,że nie wykupiłam tych leków.Szkoda byłoby dziecka. A problemem było coś innego,pomógł inny lekarz -prawdziwy dermatolog. Pozdrawiam i odradzam wizyty u tego lekarza,szkoda zdrowia i pieniędzy.

Witam,nie polecam tej Pani .
Wczoraj odebrałam wynik-nie ma grzybicy!!!!
Pozdrawiam i odradzam wizyty u tego lekarza,szkoda zdrowia i pieniędzy.

Byłem wcześniej u trzech dermatologów i niewiele mi pomogli. A Ta bardzo sympatyczna Pani Doktor od razu dokładnie wytłumaczyła mi moją chorobę oraz jej przyczyny - tyle się nie dowiedziałem - jakie mam stosować witaminy, w jaki sposób mam smarować maści na skórę i płyny na głowę, jaki używać szampon do włosów i jaką dietę. Chociaż jak się dowiedziałem choroba może znowu nawrócić, wszystkie plamy na skórze zeszły mi w ciągu 3 tygodni. Jestem Pani Doktór bardzo wdzięczny.

Byłem wcześniej u trzech dermatologów i niewiele mi pomogli.

POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ DOKTOR! LECZĘ SIĘ U NIEJ Z CIĘŻKIEJ ŁUSZCZYCY TABLETKAMI I WRESZCIE CZUJĘ SIĘ JAK NORMALNY CZŁOWIEK, BO MOJA SKÓRA JEST GŁADKA. JESTEM OGROMNIE WDZIĘCZNA...

NIE polecam. Uważam, że lekarka mineła się chyba z powołaniem... Zero podejścia do pacjenta i zbadania problemu z jakim się przychodzi. Moja wizyta trwała niespełna 5 minut , z czego 2 pierwsze opowiadałam co mi dolega , 30 sek trwało zdiagnozowanie problemu na zasadzie "popatrzenia" na mnie a kolejene 2,5 minuty to wypisywanie recept. Jestem pewna , że nikt jeszcze nikogo nie wyleczył, poprzez "popatrzenie" na pacjenta i swierdzenia yhym .. to w tym przypadku.. iii wypisania recept . KATEGORYCZNIE nie polecam .

Lekarka bardzo skutecznie dopasowała lekarstwa na schorzenia skórne leżącego teścia. Po tej wizycie zwróciłam się z moimi dolegliwościami skórnymi twarzy i po kilku wizytach jeszcze w toku leczenia widzę dużą poprawę. Pani doktor jest kompetentną osobą, o miłym usposobieniu, zawsze uśmiechnięta. Mogę polecić lekarkę innym osobom.

270zł na wizyty recepty 250zł..Pani dr chciał leczyć mój rumień sterydami.. dobrze ze farmaceutka w aptece sie zainteresowała bo pewnie bym do końca życia był czerwony... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Jak sie kończą pomysły siega po środki które nie leczą tylko maskuja problemy. Jesli ktoś chodził po dermatologach to powiem jeszcze jedno pani "nie patrzy".

rzeczowo i na temat do tego rzetelnie i fachowo podchogzi do pacjenta

rzeczowo i na temat do tego rzetelnie i fachowo podchogzi do pacjenta