dr Aleksandra Lis

W gabinecie DentAL zostałem szybko przyjęty z bólem. Za co bardzo dziękuję. Trafiłem w ręce Dr Weroniki, która ma świetne podejście do pacjenta - wszystko dokładnie tłumaczy. Jest profesjonalna w swoim fachu! Poza tym wysokiej klasy sprzęt robi wrażenie i dzięki przemiłej obsłudze personelu czułem się naprawdę komfortowo. Polecam!

Troska o pacjenta, profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wydanych pieniędzy- z tym wszystkim kojarzy mi się każda wizyta w gabinecie doktor Pani Aleksandry Lis. Panicznie bałem się bólu, jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie.. Co mnie zaskoczyło pomogła mi podjąć decyzję, dając do wyboru wiele rożnych wariantów leczenia - pokazała mi zalety i wady każdego z możliwych rozwiązań. Efektem naszej współpracy jest mój naturalnie i pięknie wyglądający ząb - implant, który niczym się nie różni od pozostałych zębów, nawet rodzina nie zauważyła :) jestem bardzo zadowolony z efektów. Mimo zabiegu, który wydawał mi się mocno skomplikowaną operacją - został przeprowadzony z dbałością o najmniejsze szczegóły - a przede wszystkim o psychiczny komfort pacjenta. Dodatkowym plusem gabinetu jest możliwość wykonania zdjęcia panoramicznego wszystkich zębów. Na jego podstawie Pani Aleksandra wykonała dokładne badanie, a następnie omówiła stan zdrowotny zębów oraz dziąseł. Jedyny minus: są momenty, że na wizytę trzeba czekać 2-3 tygodnie. Chociaż z drugiej strony, może to właśnie najlepsza wizytówka Pani stomatolog? :)