lekarz Aleksandra Loster-Niewińska

Po wielu specjalistach konowałach w końcu trafiłam na PRAWDZIWEGO LEKARZA Z POWOŁANIA!!!!! Nie spieszy się, dokładnie bada, szanuje pacjenta-nie zbywa byle jakim rozpoznaniem na odczep się.Sama z siebie daje skierowania na MR itp.Nie trzeb się o to upominać czy żebrać. Zadaje pytania, słucha pacjenta i DIAGNOZUJE żeby potem leczyć. Na 12 neurologów z którymi miałam nieprzyjemność się spotakać i marnować czas Pani Aleksandra jest na najlepszym, pierwszym miejscu. Lekarz unikat w tych czasach. Polecam Panią doktor wszytskim którzy borykają się z różnymi dolegliwościami a są zbywani przez innych lekarzy.Chowa się nawet przy niej pewnien wielki ''profesorek'' neurologii z Wrocławia który kasuje krocie za wizyte, nie czyta nawet kart z badań i zwala wszystko na nerwy.

Pani Doktor Aleksandra Loster-Niwinska jest lekarzem z powolania. Po paru miesiacach od ostatniej wizyty /drugiej z kolei/ po wejsciu do gabietu pani Doktor juz wiedziala jakie dala mi zaswiadczenia i co mi dolega. Jest doskonalym diagnosta, slucha pacjenta nie spieszy sie, nawet jak jest duzo pacjentow. Czlowiek czuje ze jest u lekarza, ktory wyslucha i pomoze. Lekarz godny polecenia. Wspanialy mlody czlowiek.

Bardzo dobry specjalista. Zainteresowany problemem pacjenta. Fachowo przeprowadzony wywiad i badanie. Pani doktor ma dobry kontakt z pacjentem, nie bagatelizuje jego dolegliwości, autentycznie chce pomóc, zleca badania diagnostyczne bez konieczności nalegania jak u innych lekarzy. Gorąco polecam!

Lekarka godna polecenia, nie faszeruje lekami przeciwbólowymi tylko zleca badania żeby zdiagnozować problem.bardzo dobry kontakt, nie spieszy się, robi dokładny wywiad.

Uprzejmość, dokładne badania. Sama ocenia wyniki, nie potrzebuje opisu RTG czy tomografii. Bardzo profesjonalna, polecam

Uprzejmość, dokładne badania.
Sama ocenia wyniki, nie potrzebuje opisu RTG czy tomografii.
Bardzo profesjonalna, polecam

Wciąż poszukujesz " Głogów"?

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Jedności Robotniczej 10

Gabinet Stomatologiczny