lekarz Aleksandra Mączka

Okulista

Pani Doktor Aleksandra Mączka świetna specjalistka . Robi wszystko żeby prawidłowo i szybko postawić prawidłową diagnozę. Bardzo dokładnie i szczegółowo zapoznaje pacjenta z wynikami. Takiemu lekarzowi warto zaufać. Gorąco polecam

Pani Doktor Aleksandra Mączka świetna specjalistka od usuwania zaćmy w szpitalu na Parkitce w Częstochowie. Standardowy czas usuwania zaćmy to około 40 minut, u mnie 2 godziny. Pani Doktor pod koniec bardzo udanej, ale ciężkiej operacji dzięki której widzę na oko nie mogla rozprostować palcow u ręki, pomógł jej inny lekarz, niestety nie znam nazwiska a któremu bardzo dziękuje. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor Mączce z uratowanie oka. Dziękuje również Doktorowi Burghardtowi za sprawnie przeprowadzoną kontrolę oka i za mile podejście, które jest tak ważne dla zestresowanego pacjenta. Czasami nie trzeba jechać do Katowic, Parkitka też jest super.

Wciąż poszukujesz "Okulista Częstochowa"?

al. Kościuszki 7 lok. 4

Loretańska7

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice