lekarz Aleksandra Makarewicz

Pani doktor zna się na poprawianiu włosów oraz podzianiu krajobrazu za oknem!!!! Przejawia lekceważący stosunek do rodziców swoich pacjentów. Nadaje się do zdiagnozowania kataru Z alergia pokarmową sobie nie radzi. 3 miesięcznemu dziecku zrobiła testy alergiczne na co pani Kierownik renomowanego laboratorium zareagowała zdziwieniem ,ponieważ wiarygodne są one po ukończeniu przez dziecko 4 lat. Na koniec stwierdziła wyłudzanie mleka na koszt NFZ!!!! Bezczelność

Przejawia lekceważący stosunek do rodziców swoich pacjentów.
Nadaje się do zdiagnozowania kataru
Z alergia pokarmową sobie nie radzi.
Na koniec stwierdziła wyłudzanie mleka na koszt NFZ!!!!
Bezczelność

Mój Synek uwielbia Panią Doktor. :-) Bardzo miła i bardzo dokładnie wyjaśnia stan dziecka...

Lekarz kompetentny,mający bardzo dobry kontakt z dziećmi i rodzicami.Do każdego małego pacjenta podchodzi indywidualnie i kompleksowo.Budzi pełne zaufanie rodziców polecam paniom doktor wszystkim rodzicom mającym małe dzieci.