lekarz Aleksandra Markowska

2,6
2,6
2,4
2,4

Pani już powinna odpuścić sobie leczenie dzieci. Nie miła . Brak cierpliwości do dzieci. Nie odwiedzimy jej już napewno.

wydaje mi się że pani doktor stara się pomóc,jednak jest już osoba w podeszłym wieku i nie wszystko może dostrzec.Byłam kilka razy z synem w gabinecie i nie mogę narzekać że było strasznie ,w sumie zleciła badania zleciła kontrole lecz mam to na uwadze że jednak nie jest to młody dociekliwy lekarz typu dr Hause.

Pani doktor emerytka, która nie powinna diagnozować małych dzieci ponieważ nie ma do nich podejścia ani cierpliwości bardzo niemiła w obyciu

Pani doktor jest bardzo dobrym pediatrą. Kiedyś poszłam do niej z dzieckiem z chorobą, która wymagała leczenia lekami, które kosztują ponad 200 zł, a pani Dr bez problemu przepisała z bardzo dużą zniżką, wiem coś o tym, bo już specjalista powiedział, że nie ma zamiaru przepisywać taniej. Polecam!!!

Bardzo niemila, starsza pani. Jak slysze ze dzis przyjmuje ona, przekladam wizyte bez zastanowienia.