lekarz Aleksandra Michałek - Redlińska

Lekarz rodzinny

Polecam Panią doktor, nie robi problemów ze skierowaniami na badania, wręcz sama z siebie je daje, gdzie inny lekarz by nie dał. Bardzo uprzejma i zawsze z uśmiechem do pacjenta. Jest otwarta na naturalne środki leczenia ale jak trzeba to da antybiotyk. Najlepszy lekarz w Nowak & Nowak w Toruniu !

Pani dr Aleksandra Michałek to Judym naszych czasów. Jej spokój, wnikliwe podejście do sytuacji czyni, że czujemy się bezpieczni. Niesamowita troska , bezinteresowne podejście do pacjenta sprawia, że czujemy opiekę medyczną, czego nam brakuje u innych lekarzy. Jestem bardzo wdzięczna Pan Doktor za pomoc i zaangażowanie w moje problemy chorobowe. Chylę czoła przed tak bardzo skromną, a zarazem Wielką Osobą , jaką jest Pani dr Aleksandra. Bardzo dziękuję

Pani Doktor stara się trafnie postawić diagnozę. Doradzi pomoże rozwiązać nurtujące problemy. Przepisywane przez nią leki zawsze działają.

Wizyta u Pani dr to czysta przyjemność. Zawsze uprzejma cierpliwa Interesuje się losem pacjenta. W ciągu kilku wizyt postawiła mnie na nogi wydała celną diagnozę. Najlepszy lekarz w Toruniu. POLECAM!!!!

Pani Doktor zawsze niezwykle życzliwe podchodzi do pacjenta, szczegółowo tłumaczy przyczyny choroby i leczenie. Widać, że stara się pomóc, i że los pacjenta nie jest Jej obojętny. Ja mam zawsze takie właśnie odczucia. Wiem, że nie jestem odosobniony w swojej opinii. Polecam!

Bardzo dobry lekarz!!! Polecam. Oby Takich Lekarzy więcej.

Bardzo dobry lekarz!!! Polecam. Oby Takich Lekarzy więcej.

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

Pani Doktor Aleksandra, to Osoba o wielkim czułym sercu, podchodząca do pacjenta z subtelną delikatnością/ z reszta jest to też odzwierciedlenie struktury anatomicznej Pani Doktor/ Osoba bardzo ciepła, empatyczna i zaskarbiająca sobą, swoją osobowością zaufanie. Promieniuje radością spotkania i w bezpośrednim dialogu i spotkaniu w relacji Lekarz-pacjent ma się poczucie zaufania, bezpieczeństwa i poważnego traktowania. Odczuwa się to, że Pani Doktor zależy na tym, by pacjent miał zapewnioną w pełni posługę medyczną, a nie tak by " go zbyć" Doktor Aleksandra to lekarz o wielkim wrażliwym sercu, i z prawdziwego powołania.
Miłym zaskoczeniem jest to, że to bardzo młoda Pani Doktor i u progu swojej kariery przejawia takie zaangażowanie i poświecenie się dla sztuki medycznej. Pogratulować Pani Doktor tak poważnego i odpowiedzialnego spełniania swojej szlachetnej profesji.Dziękować Bogu, że można spotkać jeszcze w życiu osoby o tak szlachetnym i dobrym sercu jak Pani Doktor Aleksandra