lekarz Aleksandra Michałek - Redlińska

Lekarz rodzinny

Pani Doktor Aleksandra, to Osoba o wielkim czułym sercu, podchodząca do pacjenta z subtelną delikatnością/ z reszta jest to też odzwierciedlenie struktury anatomicznej Pani Doktor/ Osoba bardzo ciepła, empatyczna i zaskarbiająca sobą, swoją osobowością zaufanie. Promieniuje radością spotkania i w bezpośrednim dialogu i spotkaniu w relacji Lekarz-pacjent ma się poczucie zaufania, bezpieczeństwa i poważnego traktowania. Odczuwa się to, że Pani Doktor zależy na tym, by pacjent miał zapewnioną w pełni posługę medyczną, a nie tak by " go zbyć" Doktor Aleksandra to lekarz o wielkim wrażliwym sercu, i z prawdziwego powołania.
Miłym zaskoczeniem jest to, że to bardzo młoda Pani Doktor i u progu swojej kariery przejawia takie zaangażowanie i poświecenie się dla sztuki medycznej. Pogratulować Pani Doktor tak poważnego i odpowiedzialnego spełniania swojej szlachetnej profesji.Dziękować Bogu, że można spotkać jeszcze w życiu osoby o tak szlachetnym i dobrym sercu jak Pani Doktor Aleksandra

Pani Doktor stara się trafnie postawić diagnozę. Doradzi pomoże rozwiązać nurtujące problemy. Przepisywane przez nią leki zawsze działają.

Wizyta u Pani dr to czysta przyjemność. Zawsze uprzejma cierpliwa Interesuje się losem pacjenta. W ciągu kilku wizyt postawiła mnie na nogi wydała celną diagnozę. Najlepszy lekarz w Toruniu. POLECAM!!!!

Pani Doktor zawsze niezwykle życzliwe podchodzi do pacjenta, szczegółowo tłumaczy przyczyny choroby i leczenie. Widać, że stara się pomóc, i że los pacjenta nie jest Jej obojętny. Ja mam zawsze takie właśnie odczucia. Wiem, że nie jestem odosobniony w swojej opinii. Polecam!

Bardzo dobry lekarz!!! Polecam. Oby Takich Lekarzy więcej.

Bardzo dobry lekarz!!! Polecam. Oby Takich Lekarzy więcej.

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Toruń"?

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WOJSKOWA W TORUNIU
DĄBROWSKIEGO