lekarz Aleksandra Mikulska-Cholewa

Pani Doktor to jedna z najlepszych specjalistów okulistyki. Rzetelna, dokładna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wnikliwa. Uważnie wysłuchuje pacjenta. Cierpliwie dobiera szkła. Badania przeprowadza dokładnie. Poświęca o wiele więcej czasu niż w przewiduję czas wizyty. Wzór dla wszystkich innych lekarzy, którym ciagle się spieszy. Uspokaja, bezpośrednia, stwarza przyjazną atmosferę. Empatyczna, życzliwa kobieta. Polecam z całego serca!

Pani Doktor to jedna z najlepszych specjalistów okulistyki.

Ta doktor, to nie tylko talent i umiejetnosci, ale ma kobieta serce. To sie bardzo liczy. Serce wieksze niz zycie. Przujechalbym do niej na wizyte nawet z drugiego konca Swiata. Nie znam drugiego tak dobrego specjalisty. A moje oczy sa powaznym wyzwaniem dla specjalistow od oczu. Jak najbardziej godna polecenia :)

Ta doktor, to nie tylko talent i umiejetnosci, ale ma kobieta serce.
To sie bardzo liczy.
Serce wieksze niz zycie.
Przujechalbym do niej na wizyte nawet z drugiego konca Swiata.
Jak najbardziej godna polecenia :)

Bardzo ciepła, miła, traktuje pacjenta z szacunkiem, kontaktowa, rzetelna. Bardzo dobry fachowiec. Polecam każdemu

Bardzo rzeczowa,ale ciepła w kontaktach,nie straszy pacjenta,b.miła ma pomoc pielęgniarską.Ja histeryczka wyszłam mimo zauważonych problemłw uspokojona.Polecam.

Niezwykła fachowość. Wspaniałe, uprzejme i przyjazne podejście do pacjenta. Bardzo polecam. Józef Małocha

Bardzo przyjemna i miła Pani Doktor ,rzadkość wśród lekarzy . Diagnozowanie i tłumaczenie choroby oczu na pięć gwiazdek:)

Bardzo przyjemna i miła Pani Doktor ,rzadkość wśród lekarzy .
Diagnozowanie i tłumaczenie choroby oczu na pięć gwiazdek:)

Lekarz z powołania. Pani doktor jest osobą kompetentną, skromną i od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM !!!!

Fantastyczna pani doktor!! Polecam gorąco! Pierwsza i jedyna która zainteresowała się naprawdę problemem moich oczu