lekarz Aleksandra Mizera-Błaszczyk

Z wizyt u pediatry już dawno nie korzystam, ale Pani Dr. Mizera była moim pediatrą od 3 miesiąca życia do 21 roku życia. Pani Doktor zawsze fachowo podchodzi do pacjenta oraz indywidualnie. Całe życie zmagam się z niedowagą i jest to kwestia genów, co udało się ustalić Pani doktor po przez badania kontrolne które mi zlecała. Rozpoznała też u mnie krztuśca w wieku 17 lat, mimo że inny lekarz stwierdził zapalenie płuc. Z całego serca mogę polecić Panią Doktor, jako dziecko nigdy nie bałam się wizyty, a moja mama jak i ja miałyśmy do Pani Doktor pełne zaufanie. Żałuję że nadal nie mogę leczyć się u Pani Doktor Mizery-Błaszczyk.

Niestety z porad pediatry już wyrosłem przyjmowała mnie do 20 roku życia u siebie. Zawsze mnie pamietała, pytała co słychać, no i oczywiście co najważniejsze dokładnie i powoli badała mnie za każdym razem. Pytała o szczegóły moich dolegliwości w przeciwieństwie do "doktor" Burakowskiej z pierwszego piętra (dla dorosłych) Gdybym mógł się dalej leczyć u DR. MIZERY, nie zmieniałbym przychodni :-)

Niestety z porad pediatry już wyrosłam, ale mimo tego Pani doktor przyjmowała mnie do 20 roku życia u siebie. Zawsze mnie pamietała, pytała co słychać, no i oczywiście co najważniejsze dokładnie i powoli badała mnie za każdym razem. Pytała o szczegóły moich dolegliwości. Czułam się bezpieczna pod taka opieką lekarską. Szkoda, że musiałam zmienić lekarkę. Polecam z czystym sumieniem.

Pani Mizera jest świetnym lekarzem pediatrą. Dzięki jej refleksowi i dobrej diagnozie, moja córka błyskawicznie została zoperowana, jak się okazało w ostatniej chwili przed "wylaniem" wyrostka. To jeden z tych bardzo nielicznych lekarzy, którzy potrafią też powiedzieć, ze nie są w czymś dobrze zorientowani i w zależności od istoty sprawy, poleca konsultacje u specjalisty lub sama zgłębia temat i przekazuje informacje przy kolejnej wizycie lub telefonicznie - taką sytuację miałam przy próbie zaszczepienia dziecka przed wyjazdem na wakacje nową szczepionką, która pojawiła się na rynku. Oczywiście znała ją, ale za mało o niej wiedziała, żeby mi z czystym sumieniem od razu polecić. Dziecko w końcu zostało zaszczepione, a ja miałam pewność, ze to dobra szczepionka. Dr Mizera jest bardzo spostrzegawcza jeśli chodzi o diagnozowanie i obserwacje dzieci, i dociekliwa. Moja córka wyrasta powoli z porad pediatry i obie się martwimy, gdzie znajdziemy takiego drugiego lekarza. To niesamowite, ale tyle lat do niej chodzimy, tyle dzieciaków przyjmuje dziennie, a nigdy nie widziałam u niej rutyny, która tak często ma miejsce chociażby przy kontrolnym badaniu przed szczepieniem. Ona zawsze dokładnie bada. Kurcze, fajnie mieć lekarza, który jak powie, że jest ok, to nie trzeba się zastanawiać, czy aby na pewno. Polecam z czystym sumieniem.