Aleksandra Muskała-Bylica

3,3
3,7
3,5
3,7

Najlepsza ginekolog do jakiej chodziłam. Opinie kobiet w ciąży są zwykle subiektywne, ja natomiast jestem osobą z problemami ginekologicznymi. Pani doktor zawsze dokładnie mi tłumaczy co się dzieje, wyraźnie troszczy się nie tylko o książkowe wyleczenie, ale również o moje samopoczucie, rozwiewa niepokoje. Jest dokładna i profesjonalna. Nie traktuje ludzi jak intruzów lub kolejny numerek do odhaczenia. Nie wywiera presji jak większość lekarzy "bo na zewnątrz jest kolejka". Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję. Mogę Panią doktor z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie, szczególnie tym młodym, które dopiero wybierają swojego lekarza.

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u Pani dr. Nie zauważyła torbielą na lewym jajniku o wymiarach 4cm x 3 cm, ani bakterii, które miałam. Podczas zadawania pytań wypisała mi kwitek na 130 zł, i czekała żebym już sobie poszła... ewidentnie jej przeszkadzałam, a poza tym na wizytę spóźniła się 30 minut i nie raczyła przeprosić...

Pani doktor prowadziła całą moją ciążę. Dodam, że nie chodziłam prywatnie tylko państwowo. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.Zawsze była miła i profesjonalna. Od początku do końca tłumaczyła wszystkie wątpliwości i służyła radą. Gorąco polecam.

Nie polecam Pani DOKTOR !! Nigdy nie ma czasu, wiecznie się spóźnia, pracuje w 10 punktach naraz !!! Chodziłam do niej przez pierwszy trymestr ciązy, co wizyte te same pytania. Ja chciałam kolejne L4 to wyskoczyła na mnie z gębą, ze jestem zdolna do pracy, a to wszystko za sprawą tego,że zapisalam sie do pani A. do szkoły rodzenia i nie przyszłam z racji złego samopoczucia(jak to w ciąży bywa). ewidentnie brak szacunku dla kobiet w ciąży. NIE POLECAM !!!!!!

Bardzo miła i konkretna pani doktor. Poświęca dużo czasu, leczenie skuteczne. Przyjmuje na NFZ w Euroklinice na ul. Piotra Skargi 9 :)

Bardzo mila, kompetentna pani doktor, spelnila moje oczekiwania w 100%!

Bardzo mila, kompetentna pani doktor, spelnila moje oczekiwania w 100%!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bielsko-Biała"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Krzysztof Polak