dr n. med. Aleksandra Nitecka buchta

Pani doktor Aleksandra Nitecka-Buchta jest wspaniałą osoba,jako lekarza nie zamieniłabym na nikogo. Jest lekarzem rzeczywiście z powołania,sympatyczna ,duży zasób wiedzy na temat leczenia, zawsze uśmiechnieta.Wyczerpująco tłumaczy. Jestem bardzo szczęśliwa że mogę się leczyc u Pani doktor.

Nie mialam w przeszlosci szczegolnie zlych doswiadczen ze stomatologami, ale Pani Doktor zdecydowanie dystansuje wszystkich! Bardzo mila, kompetentna, wyczerpujaco tlumaczy wszystkie etapy leczenia, czym wzbudza zaufanie, dba o komfort pacjenta. Zdecydowanie polecam.

Najlepszy dentysta, pojadę za Panią Doktor i na drugi koniec Polski!!

Najlepszy dentysta, pojadę za Panią Doktor i na drugi koniec Polski!!

Uwielbiam Panią Olę, jest najlepsza, nigdy nic mnie nie boli!! Do żadnego innego nigdy więcej nie pójdę, pozdrawiam.

Gorąco polecam świetny stomatolog. Osoba z powołaniem oraz wielkimi kompetencjami.

Absolutnie genialny dentysta! jestem bardzo zadowolona porostu stomatolog z powołaniem. Polecam!!!

Zdecydowaniepolecam. Znakomity stomatolog. Z dużą wiedzą i wyczuciem. Bardzo miła atmosfera.

polecam wszystkim rewelacyjne podejscie do dzieci miła atmosfera uprzejma cierpliwa dokładna wszystko super polecam