mgr Aleksandra Otawamgr Aleksandra Otawa - zdjęcie profilowe

mgr Aleksandra Otawa

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień przy Instytucie Psychologii Zdrowia. Jest Certyfikowaną Specjalistką Psychoterapii Uzależnień. Uczestniczyła w szeregu specjalistycznych szkoleń i staży doskonalących umiejętności terapeutyczne min. w zakresie psychoterapii osób wzrastających w domach z problemem alkoholowym. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i grupowej osób z syndromem DDA.

Po ok. 2 latach współpracy mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem i największą ekspresją, że Pani Aleksandra ... no właśnie.. jak oddać to wszystko.. Pani Aleksandra jest po prostu najlepsza ;) Bywa bezwzględna ale bywa też najlepszą inspiracją do tego aby jednak powalczyć o ten jeden dzień więcej. A na końcu dowiesz się, że cała ta moc jest w Tobie i zaczniesz zdobywać świat.

Pani Ola jest wyśmienitym psychologiem, psychoterapeutą. Smiało mogę powiedzieć, że uratowała mi zycie. wykazuje ogromne zaangazowanie w terapie. jest konkretna i wymagająca, a zarazem dająca poczucie bezpieczenstwa. osoba łatwo nawiazująca kontakty i motywujaca do dalszej drogi terapeutycznej. zawsze skłonna do pomocy i wskazania dalszej drogi terapeutycznej, nawet na odległość. w pełni profesjonalna.