Bardzo kompetentna terapeutka. Z dużą wiedzą i umiejętnościami społecznymi. Miło wspominam i polecam każdemu kto z czymś sobie nie radzi

Zupełnie nie rozumiem komentarza poniżej. Wydaje mi się, że ta osoba nie była u Pani Oli albo miała jakieś nieralistyczne oczekiwania. Przeszłam terapię, niedawno podjęłam pierwsze odważne i samodzielne decyzje (wcześniej byłam na maksa związana z matką i pozwalałam jej kierować moim życiem). Jedyne, czego nie lubiłam i początkowo nie mogłam tego zaakceptować to ograniczony czas (sesja trwa 50 minut). Zawsze będę polecać tą terapeutkę! Dowiedziałam się, że do Pani Paruzel chodzi też siostra mojej sąsiadki. Wiem, że jest bardzo zadowolona!

Zawsze będę polecać tą terapeutkę!

Po wielu nieudanych próbach podjęcia leczenia w końcu ktoś zajął się mną jak należy. Nie oznacza to, że zaspokojone zostały wszystkie moje ooczekiwania. W czasie leczania zobaczyłam, że niektóre są wynikiem mojej choroby i nie są możliwe do spełnienia. Nie było łatwo i wiele razy miałam ochotę uciec, ale niczego nie żałuję! Teraz czuję, że stąpam twardo po ziemi, jednocześnie nie wstydzę się łez, słabości. Polecam w 100% i dziękuję.

Polecam w 100% i dziękuję.

Pani Ola jest najsympatyczniejsza osoba jaką po-znałam i napewno jest godna polecenia .Świetnie doradza pomaga w trudnych sprawach i rozumie każdego nie ważne czy ma 6 lat czy 60.GORĄCO POLECAM!!!!! P.S osoby które powyżej dodały negatywne komentarze chyba nie mówią o tej samej pani psycholog , albo pomylił im sie psycholog z medium ... bo przecież to też człowiek i nie zna odpowiedz na wszystkie pytania może jedynie tylko powiedziec co myśli i naprowadzić go na właściwą drog myślenia JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM !!!!

JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM !!!!

Zaskoczyłem się tym, że stosunkowo młoda osoba jest w stanie pomóc mojej rodzinie. Bardzo miła i bardzo pomocna. Dziękujemy! Ps. Ilość skrajnych ocen pokazuje tylko, że ta pani nie jest zwyczajnym lekarzem ktory zlewa sobie ludzi... i że niektorym pokazanie tego, co sami robia zle wychowujac dziecko, nie podoba sie....

Zgadzam się z przedmówcą i wkurzam się jak ktoś pisze coś złego na temat Pani Oli. Mnie bardzo pomaga. Polecam i zachęcam wszystkich, którzy nie mają jeszcze żadnej opinii, aby się sami przekonali. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otrzymałem bardzo kompetentną i fachową pomoc. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Na terapię u Pani Oli uczęszcza mój 6-letni syn. Jestem bardzo zadowolona. Życie nam uratowała!

Ciężko znaleźć lekarza z tak wielką dawką cierpliwości i wyrozumiałości. Bardzo cenię sobie pomoc, którą otrzymałem w niestandardowych przypadkach. W trakcie spotkań wreszcie mogłem poczuć zainteresowanie moim problemem, a nie byłem tylko kolejnym 'pacjentem-petentem'. Widać u Pani pasję i powołanie! Z czystym sumieniem polecam

Pani Ola bardzo pomogła naszej rodzinie. Pracowała z naszą córeczką, która miała duże kłopoty z zachowaniem i kontrolą emocji. Teraz dzięki spotkaniom z Panią Olą - Milenka stała się spokojniejsza, a rady Pani Oli nauczyły nas radzić sobie w trudnych sytuacjach, których an szczęście jest coraz mniej.

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Katowice"?

Stuktura - laboratotium psychoterapii

Katowice
Synergia Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Sądowa 5A
Jaworzno
Ośrodek Psychoterapii i Psychoprofilaktyki "zdrowa psychika"
40-952 Katowice

Gabinet psychoterapii