lek. dent. Aleksandra Paruzel-Pliskowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Najlepszy stomatolog jakiego do tej pory spotkałam. Rzetelna, sympatyczna, szybko i fachowo zajmie się pacjentem. Numer 1 😃

Serdecznie polecam :) Ciepła atmosfera, kompleksowa usługa, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak przyjemnym lekarzem, teraz wizyta u stomatologa to przyjemność.

Pierwszy raz spotykam się z takim calosciowym podejściem Do pacjenta. Bardzo polecam Dr Paruzel dla dorosłych i dzieci.

Pierwszy raz spotykam się z takim calosciowym podejściem
Do pacjenta. Bardzo polecam Dr Paruzel dla dorosłych i dzieci.

Bardzo wszystkim polecam. Żadnego bólu, żadnego strachu. Profesjonalna obsługa. Same plusy! Na każde pytanie uzyskałam rzetelna odpowiedź. Pani doktor bardzo pomocna. Podczas zabiegu za każdym razem pytała czy wszystko w porządku. Atmosfera była taka miła, że czas tak zleciał, a po zabiegu było koniec.

Bardzo miła i konkretna doktor. Znieczulenie prawie bezbolesne, wizyta długa ale w miłej atmosferze, polecam

Najwspanialszy stomatolog na świecie ;-) profesjonalne podejście oraz przemiła obsługa . Wspaniała atmosfera i bardzo skuteczne leczenie .

Fachowa opieka, świetne podejście do każdego pacjenta. Oby więcej takich specjalistów mogło leczyć. Polecam!!!

Pani Ola dała się poznać jako świetny specjalista, ale również a może przede wszystkim jako świetny człowiek. Ma super podejście nie tylko do młodszych pacjentów, ale również do starszych. Leczyłem u niej dość skomplikowany przypadek. Mega fachowość i jakość, pomimo ogromu innych pacjentów. Żałuję tylko, że mam tak daleko do jej gabinetu. P o l e c a m :)

Polecam p.Olę, ma świetne podejście do dzieci,moja córka tylko u niej daje sobie leczyć zęby,dzięki p.dr przezwyciezyla strach przed dentystą.