Aleksandra Podlecka

Neurolog

Zdecydowanie nie polecam. Brak podejścia do pacjenta. Podnosi głos, nie ma czasu dla chorego. Jest niemiła dla isoby która ma swoje zdanie i własną opinię na pewne kwestie. Unika kontaktu z takim pacjentem.

Bardzo polecam Panią Doktor Podlecką, jest super, rozmawia z pacjentem jak z człowiekiem, ma wielki szacunek do pacjentów, poświęca im mnóstwo czasu, czapki z głów przed takimi lekarzami...

Super specjalistka, pomogła bardzo mojej mamie po wylewie.

Super specjalistka, pomogła bardzo mojej mamie po wylewie.

jest zawsze do dyspozycji pacjenta. Można kontaktować się z Nią o każdej porze dnia. Zawsze znajduje czas na rozmowę z pacjentem

super lekarz zna się na chorobie jest bardzo miła i uczynna i bardzo ją lubię.

super lekarz zna się na chorobie jest bardzo miła i uczynna i bardzo ją lubię.

Dr Podlecka jest bardzo dobrym specjalistą od stwardnienia rozsianego, ma doskonałe "oko" diagnostyczne i ludzkie podejście do pacjenta. warto czeka na wizyte na Banacha w Warszawie! Kazdy bedzie zadowolony z takiego lekarza, zwlaszcza ktos kto cierpi na SM. Dr Podlecka Pietowska daje nadzieje!