Aleksandra Popielarz

Okulista

Polecam wizyty lekarz spełniający najwyższe standardy pod każdym względem , każdy kto opuszcza gabinet Pani doktor wie wszystko na temat swojej choroby oraz jej rokowaniach i sposobie leczenia , same operacje przeprowadzane w sposób perfekcyjny jeśli szukacie Państwo pomocy a dotąd nikt nie potrafił wam pomóc tu się nie zawiedziecie .Wdzięczny pacjent .

Tylko same superlatywy. Wg mnie i innych znanych mi pacjentów Pani Doktor traktuje wszystkich swoich pacjentów równo - i tych skierowanych przez NFZ i tych prywatnych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, poświęcenia czasu na rozmowę z pacjentem o stanie jego wzroku co jest w niektórych przypadkach równie ważne jak "bezduszne" przebadanie i ewentualne zapisanie leków. Więcej takich lekarzy !!!.

Zamiast operacji zalecanej przez innych lekarzy - skuteczne leczenie farmakologiczne. świetny lekarz i człowiek.

Bardzo sympatyczna, miła osoba. Mówi spokojnie (nie krzyczy na pacjenta)życzliwa.Kompetentna. Polecam

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2