lekarz Aleksandra Przystalska-Bettin

Bardzo miła pani doktor konkretne podejście do pacjentki moim zdanie lekarz z powołania. Polecam bardzo bo jestem miło zaskoczona .

Byłam u Pani Przystalskiej na nfz w przychodni na ul. Ikara. Jest miłą osobą ale moim zdaniem nie jest nie kompetentynym lekarzem, przypisując Mi antykoncepcję nie zaleciła i nie zrobiła żadnych badań układu krążenia, zakrzepów czy stanu wątroby! Nie polecam dr. Przystalskiej.

miła osoba, trochę jej się śpieszy, badanie mnie bardzo bolało, ale potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania. mnie wysłała na krew już następnego dnia gdzie potrzebne były do tabletek. Opowiedziała mi dokładnie o różnych tabletkach i dała pełno ulotek abym się zorienotwała, które bym chciała.

A ja raczej nie polecam...Moja pierwsza wizyta u ginekologa była właśnie u tej pani...wiadomo stres przeogromny podczas pierwszej wizyty a podejście straszne do pacjenta. Lekki uraz pozostał i postanowienie którego trzymam się do dzisiaj NIGDY więcej wizyt u ginekologa na kasę chorych!!Zgodzę się,że pani doktor nie jest od pogawędek ale od leczenia,ale przecież zagajenie rozmowy badź uśmiech nic nie kosztuje a pacjentka być może będzie mniej skrępowana. Takie moje odczucia!

Pierwszy ginekolog który zbadał mi piersi, z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ sama nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.

Koszmar, wogóle nie powinna byc lekarzem tylko zamiatać ulice. To co mi naopowiadała mogłoby sie przyczynic do mojego samobojstwa ( gdybym nie miała instynktu samozachowawczego) Miałam nie miec nigdy dzieci, juz na pierwszej wizycie odwazyla sie na takie stwierdzenie. Minely 3 lata od tej wizyty - a dzieci mam dwojke....

Nie wiem dlaczego Panie tak nisko oceniają Panią Doktor tylko dlatego że bywa osoba chłodna w kontakcie... Czy nie najważniejsze dla nas jest to by sie dobrze czuć i być wyleczonymi lub odpowiednio prowadzonymi kobietami. Pani Doktor ma leczyć a nie prowadzić z nami towarzyskie rozmowy więc może Drogie Panie zaczniemy traktować fora opiniotwórcze jako bardzo ważne źródło dla innych kobiet które dopiero myślą o pierwszej wizycie i najlepeij gdyby na samym poczatku uzyskały pełną wiedzę i odpowiednie badania i prowadzenie...a uważam że Pani Aleksandra jest tym właściwym lekarzem do którego powinny się wybrać uzbrojone w odrobinę wyrozumiałości dla surowego tonu....co należy podkreslić...taki ton jest tylko napoczątku, pierwszych wizytach, później do pełnej kompetencji i zaangażowania dochodzi ogromna sympatia.
pozdrawiam i polecam.

Bardzo nieuprzejma osoba, potraktowała mnie jak intruza, chociaż na wizytę byłam umówiona i za nią zapłaciłam.

Mimo, że w pierwszej chwili wydawała się dość niemiła byłam zadowolona po wizycie. Chociaż by dlatego, że była pierwszym ginekologiem, który przebadał mi piersi i wytłumaczył jak dokonywać samobadania co nigdy nie zdarzyło się moim poprzednim lekarzom. Mam wrażenie, że kompleksowo podchodzi do pacjenta.

jak najbardziej polecam wszystkim Paniom tego lekarza

jak najbardziej polecam wszystkim Paniom tego lekarza