mgr Aleksandra Ratajczakmgr Aleksandra Ratajczak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

mgr Aleksandra Ratajczak

Psycholog

W kręgu moich zawodowych zainteresowań znajduje się tematyka relacji międzyludzkich, konfliktów w związkach,odbudowy poczucia własnej wartości oraz wpływ kryzysów i zdarzeń traumatycznych na postrzeganie własnej sytuacji życiowej.

Pracując z klientem korzystam z różnych metod i podejść psychologicznych. Jako psycholog staram się zapewnić jak najbardziej efektywną pomoc. Dążę do tego, by przeprowadzić taką interwencję, która spowoduje, że wyniesione ze spotkań umiejętności pozwolą klientow...

Polecam Panią Aleksandrę oraz Jej metody terapeutyczne. Jest dobrym psychologiem, miłą osobą, potrafiącą wysłuchać pacjenta. Jako terapeuta wykazała dużo zrozumienia i cierpliwości. Pomogła mi w trudnych chwilach życia. Dziękuję!

Pani Ola jest bardzo miłą, pełną zaufania osobą, potrafi słuchać, jest delikatna i taktowna. Cenię sobie jej profesjonalne porady, bardzo mi pomogła przejść przez moje zakręty życiowe. Gorąco polecam!!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Kluczbork"?

Ratownictwo Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 23