mgr Aleksandra Ratajczakmgr Aleksandra Ratajczak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

mgr Aleksandra Ratajczak

Psycholog

W kręgu moich zawodowych zainteresowań znajduje się tematyka relacji międzyludzkich, konfliktów w związkach,odbudowy poczucia własnej wartości oraz wpływ kryzysów i zdarzeń traumatycznych na postrzeganie własnej sytuacji życiowej.

Pracując z klientem korzystam z różnych metod i podejść psychologicznych. Jako psycholog staram się zapewnić jak najbardziej efektywną pomoc. Dążę do tego, by przeprowadzić taką interwencję, która spowoduje, że wyniesione ze spotkań umiejętności pozwolą klientowi radzić sobie z trudnościami, które mogą spotkać go w przyszłości.

Szczególny nacisk kładę na stwarzanie bezpiecznej i komfortowej atmosfery, co oznacza, że rozmawiamy tylko na te tematy, które klientowi wydają się być ważne i potrzebne, to on decyduje o tym, kiedy i o czym chce rozmawiać.

Polecam Panią Aleksandrę oraz Jej metody terapeutyczne. Jest dobrym psychologiem, miłą osobą, potrafiącą wysłuchać pacjenta. Jako terapeuta wykazała dużo zrozumienia i cierpliwości. Pomogła mi w trudnych chwilach życia. Dziękuję!

Pani Ola jest bardzo miłą, pełną zaufania osobą, potrafi słuchać, jest delikatna i taktowna. Cenię sobie jej profesjonalne porady, bardzo mi pomogła przejść przez moje zakręty życiowe. Gorąco polecam!!