lekarz Aleksandra Rybczyńska

Onkolog dziecięcy, Pediatra

Pani doktor ratowała życie naszej córki na oddziale onkologii w szpitalu Jonschera w Poznaniu. Ludzie którzy piszą o tym, że nie była miła... Jak chcecie miłej atmosfery to kupcie bilet do kina. Ja też dostałem kilka razy po głowie. Ale jakie to ma znaczenie w świetle tego, że nasza córka żyje i to jest między innymi zasługa właśnie Pani Rybczyńskiej. Dziękuję Pani Doktor za opiekę i leczenie. Będę zawsze wdzięczny.

Jak ja czytam te krytyczne opinie to mi się nóż w kieszeni otwiera. Pani Doktor jest przede wszystkim dla nas lekarzem, nie koleżanką od pierdzenia landrynkami i rzygania tęczą za przeproszeniem. Ja kontakt z Panią Doktor miałam od 2020 na oddziale 3 onkologii w Poznańskim szpitalu. Dosłownie uratowała życie mojemu dziecku. I choć wiele osób może uważać Panią Doktor za oschłą, ja Jej zachowanie odbieram jako konkretne, rzeczowe i fachowe. Myślę że zle opinie wystawiaja osoby, mające z Panią Doktor jednorazowy kontakt i takie odbierający pierwsze wrażenie. Jestem teraz na kontroli z synem i jestem zawiedziona, że nie ma Pani Doktor już w szpitalu, a wręcz zestresowana, że jakiś inny lekarz będzie mial pod opieką moje dziecko. Czytałam ostatnio jakiś denny artykuł i oskarżenia na Facebooku. Nie wierzę w tak przedstawione wersje. Takie pomówienia na pewno są od przewrażliwionej matki (rozumiem, że jest w trakcie walki o życie swojego dziecka, ale wiem od wewnątrz jak to wygląda). Mam nadzieję, że Pani Doktor pomoże jeszcze wielu ludziom zanim złośliwe języki podetną Jej skrzydła. Zastanówcie się ludzie co Wy gadacie zanim wydacie o kimś złą opinie. Ja życzę Pani Doktor wszystkiego co najlepsze i jeszcze raz dziękuję za uratowanie syna. Pozdrawiam serdecznie. Mama Oskara Nawrockiego

Doktor Rybczyńska lekarz, ordynator oddziału III kliniki hematologii i onkologii dziecięcej w roku 2002. Wypowiadam się po wielu miesiącach styczności i doświadczenia z tym lekarzem. W kontaktach bardzo bezpośrednia, nie słodzi, nie ubolewa, nie kwęka. Konkretne rozmowy konkretna osoba i bardzo konkretne decyzje. Ja jako matka oceniam lekarza nie osobę: bardzo na plus! Po ludzku określę jako lekarza z jajami. Nie bała się trudnych decyzji z zimną krwią podejmowanych oraz trudnych rozmów. Pani Doktor chylę czoła. Syn żyje.

W życiu nie spotkałam bardziej aroganckiej i bezczelnej osoby i ubolewam że taki ktoś jest pediatrą.Do tego zawodu potrzeba emoatii, której ta pani jest pozbawiona zarówno w stosunku do dziecka hak i rodzica. Stanowczo odradzam

To niesamowite jaka arogancją, bezczelnością i chamstwem częstuje Pani Rybczyńska Rodziców chorych śmiertelnie dzieci a tym samym ich rodziców. Do takiego stopnia, że postanowiła odmówić leczenia naszego syna. wywiady z rodzicami gdzie pracują, czym się zajmują, a następnie wyśmiewanie się z nich. Machanie rękoma na lewo i prawo oraz unoszenie się pycha jest wręcz niedowierzające. A niestety u Pani Rybczynskiej to norma. Błędy lekarskie jakich się dopuszcza, mylenie chemioterapii w protokołach jakie dostają nasze dzieci. To szczyt niekompetencji. Pani Rybczyńska pracuje w kilku placówkach.daje to jedynie świadomość iż nie pracuje z powodu powołania lecz z powodu pieniędzy oraz hurtu paxjwntow, którymi zajmowała się powyższa Pani, a traktowanie pozostawia wiele do życzenia. Nikomu nie polecamy kontaktu z Panią Rybczyńska, gdyż z całą pewnością z tego co widać, ile skarg rodzice naszych pociech już naskładali, ile azy Pani Rybczyńska otarła sie o prokuraturę. Eh... Lecz ręką rękę myje. Jak można pozwalać na wykonywanie zawodu komuś tak niekompetentnetmu oraz wyrafinowanemu lekarzowi? Czy wogole Pani Rybczyńska powinna być lekarzem? NIE!!! Apeluje do wszystkich. Leczenie naszych dzieci z Panią Rybczyńska wiaze się z trauma, z którą rodzice muszą żyć, a dzieci dalej cierpią. Zdecydowanie przysięga HIPOKRATESA jak i jej całe brzmienie ma się nijak w stosunku do tej Pani. Gdyby w skali oceny były liczby minusowe, zdecydowanie oceniona by była Szanowna Pani poniżej krytycznej. Tyle.

Witam Jak dla mnie ten lekarz jest najgorszym pediatra jakiego spotkałam. Zero podejścia ani do rodzica ani do małego pacjenta. Pani przyjmuje jakby siedziała za karę! Bez powołania i dla mnie zero kompetencji! Wszystko było ciężko! W pewnym momencie miałam ochotę poprostu wyjść! Nie polecam! Straszny lekarz i człowiek

Witam

Jestem i zawsze będę pod wrażeniem kompetencji i zaangażowania. Nikt nigdy nie potrafił tak celnie diagnozowac i leczyć dzieci a z synem miałam załączonych sporo specjalistów Nigdy się nie zawiodłam i każdemu polecam Dziękuję

Jestem i zawsze będę pod wrażeniem kompetencji i zaangażowania.
Nigdy się nie zawiodłam i każdemu polecam
Dziękuję