lek. dent. Aleksandra Rydzyńska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Takiego stomatologa szukałam!!! Trafiłam do Pani Rydzyńskiej z polecenia. Pani doktor jest miła, troskliwa , pyta co chwilka czy aby nie boli:)) Wszystko dokładnie tłumaczy co należy zrobic i ile będzie kosztowało. Wszystko wyleczone i tylko kontrole zostają co kilka miesięcy :D Za każdym razem z uśmiechem, bez stresu!

Leczę się u p.Rydzyńskiej już od dłuższego czasu. Generalnie zmieniała sposób w jaki postrzegałem dentystów. Wcześniej leczyłem się u 5 innych(3 państwowo, 2 prywatnie). Ona jest 6 i według mnie jest z nich najlepsza.

Zacząłem lecznie moich tragicznych zębów w gabinecie przy ul. Suchej po 10 latach. Doprowadziłem je ze strachu do koszmarnego stanu. Okazało się, że w bardzo delikatny sposób (byłem znieczulany znieczuleniem przed znieczuleniem) wszystko dało się naprawić i uratować. Stopniowo, po kolei wyzbywałem sie stresu i strachu. Jestem dozgonnie wdzięczny za przełamanie mojego strachu i uratowanie beznadziejnego przypadku jakim jestem. Polecam wszystkim!!!!!! Teraz leczą się tam moje dzieci, które z uśmiechem siadają na fotel, a po wszystkim zawsze dostają nagrody.

Bardzo fachowy, rzeczowy lekarz. Leczenie kanałowe perfekcyjne, bezbolesne i w przystępnej cenie. Gabinet wyposażony w najnowszy sprzęt i pięknie urządzony. Polecam

Jedyny lekarz, który w końcu wyleczył mi wszystkie zęby bezboleśnie i cierpliwie. Jestem zachwycona podejściem Pani Oli.

Pani doktor to przemiła i bardzo delikatna osoba. Zajęła się moimi ząbkami od A do Z. Wszystko zrobione bardzo dokładnie i starannie. Od leczenia kanałowego górnej szóstki, którą poprzedni lekarz spartaczył, a pani doktor cudownie poprawiła i nic nie boli, po most, który wygląda pięknie i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze raz dziękuję. Anna K.

Nieprofesjonalna, droga, zdecydowanie nie polecam

Nieprofesjonalna, droga, zdecydowanie nie polecam