lekarz Aleksandra Seremak

Neurolog

1,5

STRASZNA KOBIETA,MARNY Z NIEJ LEKARZ,CIERPI NA NOTORYCZNY BRAK PACJENTÓW,WYKAZUJE SIĘ TYLKO DLA FIRM UBEZPIECZENIOWYCH,KŁAMIE PRZED SĄDEM,MIMO PONAD 130% KALECTWA(WIDOCZNEGO)WSKAZUJE NA BARDZO DOBRY STAN PACJENTA,ŻAL,ŻE TACY JESZCZE"LECZĄ".

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Poszlam do pani doktor z przewleklym bolem plecow, ktory promieniuje do kolana, od dwoch miesiecy biore zastrzyki, masarze, a tabletki mi nie pomagaja, pani doktor powiedziala ze to powinno samo przejsc i ze dalej mam brac tabletki, chodziaz jak dodala "one dzialaja tylko na bol, a nie rozwiazuje przyczyny", a jak nie bede mogla juz sie ruszyc to dopiero wtedy wyda mi opinie ze sa potrzebne dodatkowe badania. ODRADZAM