lekarz Aleksandra Siwicka

Dermatolog

Jeden z niewielu lekarzy, którzy patrzą na człowieka całościowo, holistycznie. Polecam gorąco. Najlepszy dermatolog w mieście Legnica.

Udało mi się odnaleźć tą panią doktor. Parę lat temu przypadkowo do niej trafiłam i zdobyła moje zaufanie profesjonalizmem i podejściem do pacjenta. Po paru latach próbowałam odszukać pani doktor, ale nie pamiętałam dokładnie nazwiska, więc było trudno. Na szczęście się udało. Oby więcej takich lekarzy!!!! Polecam wszystkim!!!

STANOWCZO ODRADZAM WIZYT Odbyłam wizytę u pani doktor i już dawno tak się nie rozczarowałam. Pani doktor przyjęła mnie z pretensjami, miałam wrażenie, że jej przeszkadzam. Po krótkim „niech pani siada” rozpoczęła się wizyta. No właśnie… wizyta to za dużo powiedziane, trwała ona 5 min, a gdyby nie zadawane przeze mnie pytania trwałaby ona może max. 30 sekund. Przyszłam z problemem trądziku, który pojawił się u mnie w wieku dorosłym. Pani doktor ledwo rzuciła okiem na zmiany skórne i natychmiastowo otrzymałam odpowiedź, że to przez złą dietę lub problemy z ...

STANOWCZO ODRADZAM WIZYT
Odbyłam wizytę u pani doktor i już dawno tak się nie rozczarowałam. Pani doktor przyjęła mnie z pretensjami, miałam wrażenie, że jej przeszkadzam. Po krótkim „niech pani siada” rozpoczęła się wizyta. No właśnie… wizyta to za dużo powiedziane, trwała ona 5 min, a gdyby nie zadawane przeze mnie pytania trwałaby ona może max. 30 sekund. Przyszłam z problemem trądziku, który pojawił się u mnie w wieku dorosłym. Pani doktor ledwo rzuciła okiem na zmiany skórne i natychmiastowo otrzymałam odpowiedź, że to przez złą dietę lub problemy z tarczycą. Powiedziałam wówczas, że w mojej diecie nic nie zmieniło się od wielu lat, a tarczycę badam regularnie. Próbowałam nawiązać jakąkolwiek dyskusję, co mogłoby być przyczyną, opowiadać o stosowanych kosmetykach (nie było żadnego zainteresowania ze strony lekarza), by coś wynieść z tej wizyty. W odpowiedzi usłyszałam wzdychanie i przewracanie oczami – zaproponowano mi zmianę diety (podobno szkodzą mi węglowodany i nabiał, zatem nie wiem, co powinnam jeść) albo kurację antybiotykową trwającą pół roku. DAWNO NIE CZUŁAM SIĘ TAK ZLEKCEWAŻONA, ZERO EMPATII ZE STRONY LEKARZA, ZERO CHĘCI POMOCY. Żałuję, że w ogóle zjawiłam się w gabinecie, bo więcej informacji uzyskałabym z portali internetowych. Dodam, że wizyta odbyła się w Głogowie, na pakiet medyczny.

Spotkałem na swojej drodze wielu lekarzy ,lekarzy,i "lekarzy''a to z racji Mojego bogatego i pechowego życia i chorób które nie mają się do kogo przyczepić!!!Natknąłem się na lekarzy którzy naprawiali to co s.......li ich koledzy,miałem też szczęście poznać ludzi-lekarzy,pasjonatów,fachowców,lekarzy których cechuje wiedza i empatia!! Do tych ludzi-lekarzy zaliczam Panią dr.SIWICKĄ ..Nie trudnię się pisaniem opinii na zlecenia,byłem pacjentem Pani dr.i jestem pod wrażeniem kompetencji i empatii ..