lekarz Aleksandra Siwicka

Dermatolog

Spotkałem na swojej drodze wielu lekarzy ,lekarzy,i "lekarzy''a to z racji Mojego bogatego i pechowego życia i chorób które nie mają się do kogo przyczepić!!!Natknąłem się na lekarzy którzy naprawiali to co s.......li ich koledzy,miałem też szczęście poznać ludzi-lekarzy,pasjonatów,fachowców,lekarzy których cechuje wiedza i empatia!! Do tych ludzi-lekarzy zaliczam Panią dr.SIWICKĄ ..Nie trudnię się pisaniem opinii na zlecenia,byłem pacjentem Pani dr.i jestem pod wrażeniem kompetencji i empatii ..