dr n. med. Aleksandra Smołka

Ortodonta, Stomatolog

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej kobiety. Leczyłam u niej zgryz 8 lat temu, jako nastolatka. Nosiłam przez 2 lata stały aparat, kosztowało to bardzo dużo, a teraz jako dorosła osoba znowu mam problemy z zębami, gdy wróciłam do pani Smołki na reklamacje, dowiedziałam się ze to moja wina bo nie przyszłam do niej jak rosły mi ósemki. Ta kobieta to kpina a nie lekarz. Dwóch innych ortodonotów złapało się za głowę jak zobaczyli moje zeby i usłyszeli ze nosiłam już aparat stały. Co więcej pani Smołka jest bardzo bardzo nieuprzejmą osobą, zawsze robi wszystko w pośpiechu, czesto zrani mi usta albo policzek jak używa narzędzi, marudzi coś pod nosem, naprawdę nie polecam!!!!! Szkoda ze nie da się dać wszędzie po 1 gwiazdce w tej opinii!

Pani Doktor bardzo Miła - zna się na rzeczy! Jedyny minus i to bardzo duży to asysta pani doktor-strasznie natarczywe, i wciskające kit! Byle tylko z ciebie zedrzeć kase..a tu ząbek do zrobienia, a tu pruchnica wiec może fluoryzacja itd..

Polecam Pani Doktor jest kompetentna,uprzejma,poświęca pacjentowi dużo czasu,tłumaczy metodę leczenia,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego,wzbudza zaufanie.Moja córka ma zęby super proste jak perełki.Polecam Panią Doktor.

Leczenie u Pani dr zakończyłam 5 lat temu. Od tego czasu dostaję CODZIENNIE komplementy od rodziny, znajomych, ludzi na ulicy, że mam takie PIĘKNE zęby. Aparat trwały nosiłam przez grubo ponad 2 lata. Jasne, że drogo mnie kosztowało leczenie, ale efekt końcowy jest wspaniały. Zęby się ponownie nie wykrzywiły. Pani dr jest osobą niezwykle kompetentną, energiczną i nie marnuje czasu swojego oraz pacjentów.

Byłam parę razy i zadowolona jestem i mój partner też.

Byłam parę razy i zadowolona jestem i mój partner też.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
Rybnik
NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

Praktyka dentystyczna Aneta Pawlik
Sławików3
44-200 Rybnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik