dr n. med. Aleksandra Smołka

Ortodonta, Stomatolog

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej kobiety. Leczyłam u niej zgryz 8 lat temu, jako nastolatka. Nosiłam przez 2 lata stały aparat, kosztowało to bardzo dużo, a teraz jako dorosła osoba znowu mam problemy z zębami, gdy wróciłam do pani Smołki na reklamacje, dowiedziałam się ze to moja wina bo nie przyszłam do niej jak rosły mi ósemki. Ta kobieta to kpina a nie lekarz. Dwóch innych ortodonotów złapało się za głowę jak zobaczyli moje zeby i usłyszeli ze nosiłam już aparat stały. Co więcej pani Smołka jest bardzo bardzo nieuprzejmą osobą, zawsze robi wszystko w pośpiechu, czesto zrani mi usta albo policzek jak używa narzędzi, marudzi coś pod nosem, naprawdę nie polecam!!!!! Szkoda ze nie da się dać wszędzie po 1 gwiazdce w tej opinii!

Pani Doktor bardzo Miła - zna się na rzeczy! Jedyny minus i to bardzo duży to asysta pani doktor-strasznie natarczywe, i wciskające kit! Byle tylko z ciebie zedrzeć kase..a tu ząbek do zrobienia, a tu pruchnica wiec może fluoryzacja itd..

Polecam Pani Doktor jest kompetentna,uprzejma,poświęca pacjentowi dużo czasu,tłumaczy metodę leczenia,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego,wzbudza zaufanie.Moja córka ma zęby super proste jak perełki.Polecam Panią Doktor.

Leczenie u Pani dr zakończyłam 5 lat temu. Od tego czasu dostaję CODZIENNIE komplementy od rodziny, znajomych, ludzi na ulicy, że mam takie PIĘKNE zęby. Aparat trwały nosiłam przez grubo ponad 2 lata. Jasne, że drogo mnie kosztowało leczenie, ale efekt końcowy jest wspaniały. Zęby się ponownie nie wykrzywiły. Pani dr jest osobą niezwykle kompetentną, energiczną i nie marnuje czasu swojego oraz pacjentów.

Byłam parę razy i zadowolona jestem i mój partner też.

Byłam parę razy i zadowolona jestem i mój partner też.

Najgorszą stroną tego leczenia są mega koszty, po prostu masakra, średnio 250-300 zł co 5-6 tygodni,nie wiem czy drugi raz zdecydowałabym się, leczenie trwa 3 rok( wydałam już sporo kasy i końca nie widać) zęby wprawdzie widać ,ze poddają sie prostowaniu ale koszt jest zdecydowanie zbyt wysoki

Witam. Jestem pacjentem od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Wizyty mają różną cenę, to zależy co jest zrobione.Czasami są bardzo atrakcyjne rabaty. Nie mogę powiedzieć nic złego pod adresem Pani Doktor. Polecam szczerze. Te niezadowolone osoby może nie rozumieją tego co się do nich mówi. Zawsze mam odpowiedz na wszystkie pytania i nigdy nie zostałam,,zbyta''. Znam inne gabinety , gdzie ceny naprawdę sa kosmiczne w porównaniu z gabinetem pani Doktor.Wcześniej troszkę się naszukałam i wiem co piszę.Naprawdę szczerze polecam.

Bardzo sympatyczny personel. Profesjonalne podejście do pracy. Pani doktor zna się na rzeczy i polecam ją każdemu! Ceny różne, w zależności od wykonywanej pracy.Za to są ciekawe promocje, rabaty. P. Smołka wyleczyła mnie z wady zgryzu, tłumacząc wszystko po kolei i jestem bardzo zadowolona! Dziwią mnie niektóre komentarze pod spodem. Pozdrawiam i polecam!

Uważam, że dzięki systematycznym wizytom ortodontycznym u tej Pani przełamałem strach jaki odczuwałem przed dentystą.

Profesjonalna i dbająca o pacjenta. Mój 16-letni syn nienawidził chodzić do stomatologów. Byłam z nim już u wielu ale dopiero u tej Pani udało się przemóc niechęć i już widzę postępy w leczeniu. Do końca jeszcze troche czasu ale już widzę że działa. Cieszę się, że trafiłam do tej Pani.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.