dr Aleksandra Sonecka

Witam, doktor Sonecka to świetny fachowiec i ma profesjonalne podejście do pacjenta. Wykonała u mnie zabieg laserowy , a przed nim bardzo dokładnie mnie przebadała chociaż miałam skierowanie na zabieg od innego okulisty. Właściwie dopiero od niej dowiedziałam się szczegółowo dlaczego moja siatkówka musiała być leczona laserowo. Poza tym bardzo rzeczowa ale też sympatyczna. Polecam

Witam,

Fachowość pod każdym względem. Zostałem przyjęty w nagłej sprawie. Od 3 lat chodzę do Pani dr na badania kontrolne. Z Pomocy korzystają również moi rodzice którzy są zadowoleni. Moja córka również nie ma problemów z wizytami u Pani dr.

Fachowość pod każdym względem.
Zostałem przyjęty w nagłej sprawie.
Od 3 lat chodzę do Pani dr na badania kontrolne.
Z Pomocy korzystają również moi rodzice którzy są zadowoleni.
Moja córka również nie ma problemów z wizytami u Pani dr.

Moja całkowicie subiektywna opinia została bezprawnie usunięta, co bardzo dziwi. Można w takim razie zadać sobie pytanie: po co w ogóle istnieją portale takie jak ten? Każdy pacjent ma prawo mieć własne zdanie na temat lekarza i efektów jego leczenia, a inni potencjalni pacjenci wcale nie muszą się tym sugerować przy wyborze lekarza. Co najwyżej może im to w tym pomóc. Przytoczę zatem ponownie treść mojej usuniętej opinii: "ABSOLUTNIE NIE POLECAM. Dwukrotna wizyta u tej pani skończyła się stratą czasu i pieniędzy. Poszedłem z permanentnym bólem oczu oraz nieostrym widzeniem. Podejście do pacjenta - standard (byłem już u wielu okulistów, więc mam do czego porównywać). Na ból oczu - jakieś kropelki. Na nieostre widzenie - okulary. Kropelki przyniosły ulgę na krótki czas, po 2 tygodniach ból oczu powrócił. Po zrobieniu okularów okazało się, że nie można w nich chodzić nawet 5 minut. Nieostre widzenie w jednym oku, zawroty głowy. Na moje rewelacje podczas wizyty kontrolnej pani doktor W OGÓLE nie skomentowała nawrotu bolących oczu, z półsłówek zrozumiałem jedynie, że "tak ma widocznie być". Winą za nie nadające się do użytku okulary obarczyła optyka. Jej werdykt - zły rozstaw szkieł. Sprawdziłem u dwóch niezależnych optyków - rozstaw jest OK. Obaj zgodnie stwierdzili, że ww. objawy podczas noszenia tych okularów to złe dobrane szkła. Nie wiem, skąd pani doktor wytrzasnęła te moce, ale w porównaniu do soczewek kontaktowych (których używam) nijak się one mają do stosownych tabeli przeliczeniowych, które okazał mi jeden z optyków. Podsumowując - okulistka niekompetentna, a efekty leczenia ŻADNE"
Zastanawiam się, co tu jest bezprawnego? Opisałem tylko suche fakty, każdy na ich podstawie może wyrobić sobie własną opinię na temat tego lekarza. Nikogo nie obraziłem, a oceniłem jedynie LEKARZA a nie człowieka. W moim mniemaniu jest on niekompetentny, skoro nie potrafi dobrać właściwych mocy szkieł, zainteresować się, dlaczego efekty jego leczenia nie przyniosły pożądanego skutku, spróbować innych metod leczenia, a przede wszystkim - przyznać się do popełnionego błędu.

CHODZE DO P DOKTOR Z CóRKA 4,5 LETNIą JESTEM ZADOWOLONA ,MA PODEJSCIE DO DZIECI MOJE DZIECKO BARDZO CHETNIE DO NIEJ CHODZI DOBRY PROFESJONALNY SPRZET

DOBRY PROFESJONALNY SPRZET