mgr Aleksandra Stanekmgr Aleksandra Stanek - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Aleksandra Stanek

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej i psychologii zdrowia. Psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Mam ponad 20 letnią praktykę zawodową.
Główne obszary w ...

Główne obszary w jakich pracuję:
- kryzysy życiowe i emocjonalne
- niska samoocena, trudności w relacjach z innymi ludźmi
- zaburzenia nastroju
- zaburzenia obsesyjno-kompulsywnye
- choroby somatyczne
- rozwój osobisty

www.mocpoznania.pl

Pani Ola wspaniała osoba, bardzo ciepła, sympatyczna i godna zaufania. Bardzo dobry psycholog. Dzięki pomocy Pani Oli stanęłam na nogi, stałam się pewniejsza siebie i zniknęły wszystkie błędne przekonania na mój temat. Dzięki niej stałam się łaskawsza dla samej siebie i podniosłam swoja samoocenę. Dziękuję i bardzo polecam !

Polecam z pełnym zaufaniem. Wspaniały profesjonalista z pasją wykonująca swój zawód i cudowny człowiek. Otwarta i elastyczna a przy tym indywidualnie podchodzi do pacjenta. Delikatna i taktowna. Podczas sesji inspiruje do rozwoju.

Pani Ola to wspaniała osoba. Ciepła, sympatyczna, empatyczna a przy tym bardzo profesjonalna. Polecam jako coacha i psychologa. Chodziłam do Pani Oli kilka lat temu, pomagała mi wówczas uporać się z niską samooceną oraz stresem. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i tematów, a po rozmowie z Nią czułam się naładowana pozytywną energią. Przygotowała mnie także na rozmowy w sprawie pracy, efekty były świetne.

Mogę polecić Panią Olę, jako osobę, która nie tylko pomaga w pojawiających się problemach, ale także pomaga się rozwijać. Program/Kurs, "złap balans", który prowadzi Pani Ola pomógł mi znaleźć równowagę w życiu i pokonać trudności w dziedzinach, które nie funkcjonowały dobrze.Polecam.

Wspaniały psycholog i psychoterapeuta. Szczególna pomoc w rozwoju osobistym, wypaleniu zawodowym, emocjach, stresie i wszystkich zawirowaniach życiowych. Podziwiam i polecam. Naprawdę profesjonalna pomoc.

Kompetentna, życzliwa, psycholog z powołania, bardzo pomogła mojej córce, która dzięki przeprowadzonej terapii odzyskała wiarę w swoją wartość i własne możliwości

Jestem bardzo zadowolona. Pani psycholog jest konkretna i rzeczowa a przy tym bardzo ciepła. Pomogła mi w problemie, z którym przyszłam. Polecam serdecznie.