lekarz Aleksandra -Stangreciak

1,3
1,8
1,8
1,3

Chodziłam do dr, ponieważ zachęciły mnie szybkie terminy wizyt, prawie zerowe kolejki... To niestety o czymś świadczyło... Bez upomnienia się o badanie USG, choć jestem w ciąży dr badania nie wykona (jedynie ponaciska brzuch i stwierdzi, że wszystko w porządku. Rzadko zadaje pytania. Samemu trzeba mówić o tym co dolega- nawet jeśli jest widoczne gołym okiem i samemu też trzeba bardzo często mówić o tym jakie badania chciałoby się wykonać... Po oględzinach dr jest pewna swoich diagnoz, niestety nie kierując na właściwe ku temu badania, bądź ich powtórkę. Szczerze nie polecam.

Pani doktor nieustannie spóźnia się co najmniej o godzinę. Jeszcze się nie zdarzyło, aby przybyła na godzinę, od której powinna zacząć pracę. Jest niedelikatna i chłodna. Nie wątpię w kompetencje, jednak lekarz powinien być bardziej punktualny i uprzejmy, szczególnie jeśli jest ginekologiem.

Chodzę do doktor Stangreciak od 2 lat i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. W trakcie wizyt nie zadaje żadnych pytań, nie sugeruje żadnych badań. Wprawdzie wykonuje USG, cytologię ale to wszystko. Badania, które ostatnio wykonałam były moją sugestią a nie pani doktor. Płacąc 100 zł za wizytę chciałabym aby podejście lekarza było bardziej profesjonalne i nie polegało tylko na zapisaniu daty ostatniej miesiączki i wypisaniu leków. Dlatego też postanowiłam zmienić lekarza.

Pani doktor bardzo chłodno podchodzi do pacjentek, wg. mnie zero empatii. Ogólne moje wrażenie jest takie ,że pani doktor chce się pacjentki pozbyć jak najszybciej, nie za bardzo wnikając w jej problemy, na zadawanie pytania padały tylko zdawkowe odpowiedzi.