lek. dent. Aleksandra Stuce

Przesympatyczna pani. Wyrywanie ząbków robi fachowo i bez bólu. Dzisiaj byłam z córeczką na wyrwaniu szóstki i jestem pod wrażeniem jak fachowo i bez bólu to zrobiła, nawet córeczka powiedziała, że pani jest bardzo miła i wszystko tłumaczyła co będzie robić. Zabieg odbył się bezstresowo. Kochani jak już trzeba wyrwać ząbka to z czystym sumieniem polecam przemiłą i sympatyczną panią Aleksandrę.

Implant wstawiony bezboleśnie i za rozsądne pieniądze, a sama wizyta bardzo profesjonalna i dużo czasu dla pacjenta. Wszystko wyjaśnione i skontrolowane. Miło, że po wizycie Pani doktor oddzwoniła i spytała o samopoczucie.

Balem sie dentysty,od wizyty u pani Oli uczucie strachu jest mi obce:).Wyrwanie zeba u pani Oli to istny majstersztyk.

Profesjonalizm w pełnym wydaniu. Do tego bardzo miła atmosfera i fachowe porady. Zdecydowanie polecam Panią Aleksandrę jako wzorowego lekarza.

Zdecydowanie polecam Panią Aleksandrę jako wzorowego lekarza.

Pani doktor zawsze uśmiechnięta, bardzo miła i uprzejma, kompleksowo tłumaczy przypadłość oraz to co będzie robione, mimo wizyty na NFZ usługa na wysokim poziomie.

Polecam.mila, kompetentna, uśmiechnięta.

Polecam.mila, kompetentna, uśmiechnięta.

Miła lekarka,ale ma się wrażenie,ze nie ma czasu na pacjenta.Trochę wolniej pani doktor!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zielona Góra"?

Jarosław Schab

Chirurg stomatolog