lekarz Aleksandra Szagdaj

Nie polecam tej Pani ! Na wizycie nie chciała mnie zbadać, ponieważ stwierdziła, że nic mi nie jest. Zaczęła na mnie krzyczeć. Wizyta odbyła się w szpitalu na NFZ, jeśli można to nazwać wizytą. Pierwszy raz zostałam tak upokorzona przez lekarza.

Doktor bardzo nie miła, wręcz na wizycie krzyczała na mnie. Zero wytłumaczenia, brak profesjonalnego podejścia do pacjentki.

Doktor nie uprzejma od początku wizyty zaczęła krzyczeć na mnie, nie zleciła żadnych dodatkowych badań. Kazała przejść na dietę mimo mojej i tak niskiej wagi Ogólnie rzecz biorąc nie polecam!

Ogólnie rzecz biorąc nie polecam!

Jestem bardzo zadowolona. Opieka nad moją ciążą wspaniała, dokładnie wszystko pani doktor robi sprawdza i pilnuję. Bardzo polecam i naprawdę warto. Fakt, że trzeba płacić ale nie żałowałam w ogóle, poszłam bo moja córeczka jest zdrowa i zawszę uśmiechnięta. Nawet jak byłam na porodówce to mnie jeszcze odwiedziła i pocieszyła na duchu bardzo miło się czułam naprawdę. Jeśli bym był drugi raz w ciąży to na 100 % bym poszła jeszcze raz do pani Aleksandry. Polecam serdecznie.

Chodzę do Pani dr.A.Szagdaj jestem bardzo zadowolona,ostatnio robiłam wszystkie podstawowe badania. Przemiła osoba, super podejście do pacjetki.Lekarz godny polecenia.

Pani doktor Szagdaj na początku moich wizyt wydawała mi się świetnym lekarzem, ale niestety później zmieniłam zdanie. Kiedy wylądowałam w szpitalu w poważnym zagrożeniu ciąży, nawet nie podeszła do mojego łóżka, zachowywała się, jakby mnie nie znała, mimo, iż była lekarzem prowadzącym ciążę, za co płaciłam jej w gabinecie ciężkie pieniądze, bo trzeba przyznać, że jest jednym z najdroższych lekarzy w mieście. Kiedy wyszłam ze szpitala i umówiłam się na wizytę bez skrupułów powiedziała mi, że moje dziecko od dawna nie żyje, nie udawała nawet, że jest jej przykro. Mimo tego, że ja zalałam się łzami i zaczęłam rozpaczać oczywiście za wizytę policzyła normalnie 120zł za usg i badanie na fotelu. Podsumowując, nie odwiedzę więcej tej Pani, gdyż czułam się potraktowana jak przedmiot jeden z wielu.

pani doktor super tylko trochę dużo wizyty kosztują

pani doktor super tylko trochę dużo wizyty kosztują

Straciłam zaufanie do p.doktor po paru wizytach........... chodzisz prywatnie a jeśli coś Ci się przydaży i potrzebujesz szybkiej konsultacji nie licz , że się Toba zainteresuje

Naprawdę fantastyczna,ciepla i uprzejma kobieta...szystkich cieplo i miło traktuje.Delikatna,uśmiechnięta-bez znaczenia czy prywatnie czy nie.Niech sie reszta lekarzy chowa!Tacy jak długosz i reszta powinni sie od p.Szagdaj uczyć przede wszystkim podejścia do człowieka. ps.Winnicka-ucz się od p.Szagdaj kultury!

ps.Winnicka-ucz się od p.Szagdaj kultury!

W przypadku obu ciąż chodziłam na wizyty prywatne do dwóch różnych ginekologów i porównując obie panie, dr Szagdaj wygrywa bezkonkurencyjnie! Dotąd nie słyszałam cieplejszych słów o innym ginekologu. Ja nie zamierzam rezygnować - moje oczekiwania są spełnione - i polecam wszystkim paniom, które mają jakiekolwiek wątpliwości.