Jestem bardzo zadowolona. Opieka nad moją ciążą wspaniała, dokładnie wszystko pani doktor robi sprawdza i pilnuję. Bardzo polecam i naprawdę warto. Fakt, że trzeba płacić ale nie żałowałam w ogóle, poszłam bo moja córeczka jest zdrowa i zawszę uśmiechnięta. Nawet jak byłam na porodówce to mnie jeszcze odwiedziła i pocieszyła na duchu bardzo miło się czułam naprawdę. Jeśli bym był drugi raz w ciąży to na 100 % bym poszła jeszcze raz do pani Aleksandry. Polecam serdecznie.

Pani doktor Szagdaj na początku moich wizyt wydawała mi się świetnym lekarzem, ale niestety później zmieniłam zdanie. Kiedy wylądowałam w szpitalu w poważnym zagrożeniu ciąży, nawet nie podeszła do mojego łóżka, zachowywała się, jakby mnie nie znała, mimo, iż była lekarzem prowadzącym ciążę, za co płaciłam jej w gabinecie ciężkie pieniądze, bo trzeba przyznać, że jest jednym z najdroższych lekarzy w mieście. Kiedy wyszłam ze szpitala i umówiłam się na wizytę bez skrupułów powiedziała mi, że moje dziecko od dawna nie żyje, nie udawała nawet, że jest jej przykro. Mimo tego, że ja zalałam się łzami i zaczęłam rozpaczać oczywiście za wizytę policzyła normalnie 120zł za usg i badanie na fotelu. Podsumowując, nie odwiedzę więcej tej Pani, gdyż czułam się potraktowana jak przedmiot jeden z wielu.

Chodzę do Pani dr.A.Szagdaj jestem bardzo zadowolona,ostatnio robiłam wszystkie podstawowe badania. Przemiła osoba, super podejście do pacjetki.Lekarz godny polecenia.

W przypadku obu ciąż chodziłam na wizyty prywatne do dwóch różnych ginekologów i porównując obie panie, dr Szagdaj wygrywa bezkonkurencyjnie! Dotąd nie słyszałam cieplejszych słów o innym ginekologu. Ja nie zamierzam rezygnować - moje oczekiwania są spełnione - i polecam wszystkim paniom, które mają jakiekolwiek wątpliwości.

moja ciąża była od samego początku zagrożona chodziłam do innego lekarza i twierdził że to naturalne objawy gdy poszłam do dr. Szagdaj już po pierwszym badaniu wykryła co jest nie tak i dzięki temu mam teraz ślicznego synka.

Naprawdę fantastyczna,ciepla i uprzejma kobieta...szystkich cieplo i miło traktuje.Delikatna,uśmiechnięta-bez znaczenia czy prywatnie czy nie.Niech sie reszta lekarzy chowa!Tacy jak długosz i reszta powinni sie od p.Szagdaj uczyć przede wszystkim podejścia do człowieka. ps.Winnicka-ucz się od p.Szagdaj kultury!

ps.Winnicka-ucz się od p.Szagdaj kultury!

pani doktor super tylko trochę dużo wizyty kosztują

pani doktor super tylko trochę dużo wizyty kosztują

Straciłam zaufanie do p.doktor po paru wizytach........... chodzisz prywatnie a jeśli coś Ci się przydaży i potrzebujesz szybkiej konsultacji nie licz , że się Toba zainteresuje

była przy dwóch moich porodach - wspaniała kobieta. choć było bez komplikacji to i tak czułam ten promyczek słońca jaki od niej bije - ANIOŁ:-))))))

wspaniała kobieta, profesjonalistka i anioł w jednym

wspaniała kobieta, profesjonalistka i anioł w jednym

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Stargard Szczeciński"?

Janusz Gostyński

Praktyka prywatna
al. Dębowa 44
Mickiewicza 4a lok. 3

Artur Ludwicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTIMEX"
Pogodna 3

Józef Janowski