lek. stom. Aleksandra Szantyrlek. stom. Aleksandra Szantyr - zdjęcie profilowe

lek. stom. Aleksandra Szantyr

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dziedzinami, które pochłaniają jej codzienne życie zawodowe są stomatologia zachowawcza oraz chirurgia. Ponad to w związku z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji, jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej.

Pani Doktor to super implantolog! Bez stresu, bólu mam już znowu " kompletny" uśmiech. Bezproblemowo się wgoiło wszystko. Po co się bać? Tylko dr Ola jest na obawy przed implantami.Lekarz z powołania, już trzecie pokolenie! Widać ma to w genach.

Bezproblemowo się wgoiło wszystko.
Widać ma to w genach.

Pani Doktor operowała mi zatokę.Super fachowiec ,choć wygląda tak młodo! Nic nie bolało ,a tak się bałam! Polecam każdemu!!!

Doktor Aleksandra Szantyr to prawdziwa specjalistka ! Uratowała mi dosłownie zęby po niezbyt udolnych próbach innej pani stomatolog. Miła aparycja, życzliwe podejście do pacjenta i umiejętność obłaskawienia kogoś z dentofobią (tak było w moim przypadku). Polecam i z czystym sercem wystawiam ocenę bardzo dobrą !

Doktor Szantyr charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem i bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Wizyty u niej zawsze są w miłej atmosferze, a leczenie prawie bezbolesne. Szczerze polecam!