Dziedzinami, które pochłaniają jej codzienne życie zawodowe są stomatologia zachowawcza oraz chirurgia. Ponad to w związku z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji, jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej.

Doktor Aleksandra Szantyr to prawdziwa specjalistka ! Uratowała mi dosłownie zęby po niezbyt udolnych próbach innej pani stomatolog. Miła aparycja, życzliwe podejście do pacjenta i umiejętność obłaskawienia kogoś z dentofobią (tak było w moim przypadku). Polecam i z czystym sercem wystawiam ocenę bardzo dobrą !

Pani Doktor operowała mi zatokę.Super fachowiec ,choć wygląda tak młodo! Nic nie bolało ,a tak się bałam! Polecam każdemu!!!

Doktor Szantyr charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem i bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Wizyty u niej zawsze są w miłej atmosferze, a leczenie prawie bezbolesne. Szczerze polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024