lek. med. Aleksandra Szczepańskalek. med. Aleksandra Szczepańska - zdjęcie profilowe

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Lek. med. Aleksandra Szczepańska, specjalista dermatolog, która od kilkunastu lat zajmuje się medycyną estetyczną.
Lek. med. Aleksandra Szczepańska ukończyła ...

Lek. med. Aleksandra Szczepańska ukończyła Akademię Medyczna w Krakowie, Wydział Lekarski. Posiada drugi stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii.
Jako lekarz uczestniczy w wielu kongresach krajowych i zagranicznych, szkoleniach anti – aging. Na bieżąco wprowadza nowości z rynku medycyny estetycznej do swojego gabinetu.
Jej wiedza i doświadczenie są cenione przez p...

Pełen profesjonalizm ,lekarz godny zaufania i polecenia .Posiada ogromną wiedzę ,która chętnie dzieli się odpowiadając na każde pytanie .Sam zabieg w mojej ocenie b.dobrze bez pośpiechu .Panią dr.A.Szczepanska mogę z czystym sumieniem polecić .A.Nowack

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!

Świetna Pani doktor ! zadawała szereg pytań ( nawet co jem itd. ) i po stosowaniu kuracji moje blizny małe, krosty znikają. Twarz mam bardziej gładką i jestem uśmiechnięta. Czekają mnie kolejne wizyty ale dzięki postępom jestem zadowolona z wizyt dr Szczepańskiej. Dużo zdrowia i dziękuję za pomoc.

Z pewnością wrócę do Pani Szczepańskiej, dobrze że udało mi się ją znaleźć i umówić, prowadzi mnie i moja skóra się polepszyła, a ja jestem pod kontrolą Pani doktor. Bardzo miła osoba. Jestem zadowolona z efektu! Teraz zastanawiam się nad zrobieniem ust i kącików oczu ale to skonsultuję jeszcze

Po wizycie nie mam na razie żadnych zastrzeżeń! Kontakt i konsutacja przebiegła w miłej atomosferze co w połączeniu z profesjonalnym podejściem Pani doktor ( jak widzę potwierdzoen też opiniami ) poskutkowalo, że zdecydowałem się na leczenie. Minął tydzień, widać pierwsze zmiany! Dziękuję Pani doktor !!!

Najlepszy lekarz! Nie chce już znać innych:-) miła sympatyczna kontaktowa. Dla mnie jak najbardziej lekarz godny polecenia!!!

Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności. Na kolejną wizytę idę już bez obaw :)

u tego lekarza nie czujesz skrepowania, wszystko dobrze wytlumaczy i od razu czujesz się lepiej. swietny specjalista!!!!!!

U Pani dr zrobiłam usta . Wyszło cudownie . Jestem bardzo zadowolona. Jeśli usta to tylko u dr Szczepanskiej

Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku miesięcy . Odkąd jestem pod jej opieką oraz stosuję przepisane przez nią leki moja choroba zniknęła. Jestem bardzo wdzięczna . Dziękuje .