dr n. med. Aleksandra Sztuka-Banel

Laryngolog

Pani Doktor niesamowicie fachowa, konkretna i zaangażowana. Usunięcie trzeciego migdałka i każda wizyta w super atmosferze. Wielka wdzięczność i uznanie.

Po dwóch tygodniach wizyt u lekarza rodzinnego, dopiero p. Aleksandra wykryła u mnie mononukleozę. Polecam!

Zostałam zakwalifikowana przez Panią dr do wszczepienia implantu Bacha. Żadnych niedomówień, dokładnie zostałam poinformowana o przebiegu zabiegu i dalszej rekonwalescencji.

Bardzo kompetentny lekarz. Oby takich było więcej

Bardzo kompetentny lekarz. Oby takich było więcej

Pani doktor jest profesjonalistą. Polecam z czystym sercem.

Pani doktor jest profesjonalistą. Polecam z czystym sercem.

Pani dr przeprowadzała u mnie operację usunięcia chrapania kilka miesięcy temu. Poza tym, że chrapanie ustało, to muszę powiedzieć, ze samo badanie i przygotowanie do zabiegu stało na najwyższym poziomie. Kiedy przyszedłem na konsultacje (żona mnie zaciągnęła - ale to tak na marginesie:)) nie wiedziałem zupełnie czego się spodziewać. Pani doktor, mimo młodego wieku, jest doskonałym lekarzem. Wszystko mi objaśniła, wytłumaczyła, a nawet rozrysowała (dosłownie). Po konsultacji przyszedł czas na dokładną diagnostykę. Zostało mi założone specjalne urządzenie, które mierzy liczbę oddechów podczas snu (chodziło o to, żeby sprawdzić czy mam bezdechy śródsenne - to w odróżnieniu od chrapania jest bardzo groźne dla zdrowia), okazało się, że mam bezdechy. Wtedy blady strach na mnie padł, bo operacja! Ale nie taki diabeł straszny... zabieg trwał może 30 minut, wszystko obyło się bezpoleśnie, bezkrwawo, bez komplikacji. Zabieg wykonywała też pani Doktor. Cały czas przed zabiegiem i po zabiegu byłem otoczonym prawdziwie rodzinną opieką ze strony pracowników Medicusa. Jestem bardzo zadowolony z konsultacji p. Doktor, jak i z samego zabiegu. Szczerze polecam p. Doktor, bo jest na prawdę fenomenalnym laryngologiem!