lekarz Aleksandra Sztuka

Psychiatra

Dlaczego będąc wezwaną na rozprawę jako świadek w sprawie Piotra Ferfeckiego dopuściła się Pani kłamstw? Zawierzyła Pani człowiekowi, który się u Pani leczył psychicznie, przez co musiała Pani kłamać w Sądzie. Gdyby Sędzina Pani nie podpowiadała, to by Pani nie wiedziała w ogóle co mówić. Czy to, że Piotr był u Pani zadłużony sprawiło, że wzięła Pani jego stronę, by dostał pieniądze? Ten człowiek, którego Pani broniła, dopuścił się strasznych rzeczy. Zarówno jego, jak i Panią jestem zmuszona oddać do Sądu. Dlaczego Pani ceni siebie i rodzinę tak nisko? Ma ...

Dlaczego Pani ceni siebie i rodzinę tak nisko? Ma Pani fantastycznego i wartościowego męża i dzieci, a Pani przynosi im wstyd. Jak się Pani czuje, mając na sumieniu swoje kłamstwa?

Serdecznie polecam wszystkim wizytę u Pani Doktor. Jest osobą cierpliwą i pełną empatii. Wizyta u niej nie trwa 5 minut, ale wsłuchuje się we wszystkie sprawy, z którymi się przychodzi. Świetnie dobrała mi leki, po których poczułem się tak dobrze, jak nigdy od rozpoczęcia OCD. Polecam za: fachowość, wiedzę i empatię.

Polecam Panią Aleksandrę Sztukę jako lekarza psychiatrę i jako psychoterapeutę, posiada spore doświadczenie i dużą wiedzę w tym zakresie, kiedy się spotykałyśmy, Pani dr była bardzo zaangażowana w moje leczenie (chorowałam na depresję, nerwicę, stany lękowe), miałam takie poczucie że walczy o mnie i nie poddaje się, i mimo mojego dużego cierpienia fizycznego i psychicznego i braku poprawy zdrowia, nie poddawała się przez cały czas mojej terapii, szukając przyczyny i lekarstwa na nią. Dzisiaj mogę powiedzieć że proces mojego leczenia był długi ale zakończony powodzeniem :)

Bardzo dobry lekarz uprzejma, wyozumiała nie wykonuje swojej pracy na czas poświęca sie pacjentowi ma dobre podejscie do dzieci polecam

Wspaniała kobieta i lekarz poświęca dużo czasu jest bardzo uprzejma wzbudza zaufanie .Wizyta nie polega tylko na wypisaniu recepty ale na długiej rozmowie .Polecam każdemu kto ma opory z wizyta u psychiatry

Dziękuję za czas poświęcony mojej osobie.Zainteresowanie i uwaga była podstawą leczenia i to skutecznego leczenia. Dziękuję! M. Słabosz

M. Słabosz

Jest to osoba nowoczesnie myslaca elastyczna jesli chodzi o problemy z psychika pacjenta poza tym wnikliwie wysluchuje objawow choroby i jesli chodzi o osoby tak jak ja ktore dlugo choruja dopytuje sie o najskuteczniejsze leki itp. spokojna i uprzejma.Polecilabym Pania doktor osobom ktore nie wiedza juz gdzie sie udac.MNIE POMOGLA JUZ NA PIERWSZEJ WIZYCIE ANIA