Wspaniały lekarz z powołaniem, który zawsze pomoże pacjentowi...godny polecenia...najlepszy lekarz do którego chodziłam

Pani doktor Aleksandra Szyld jest PRAWDZIWYM z powołania lekarzem. Wspaniałe podejście do pacjenta, kompleksowe podejście do objawów, szukanie przyczyny i bardzo trafne diagnozy a przy tym dokładne wyjaśnienie skutków choroby - po prostu niesamowita osoba. Całą rodzinką jesteśmy pod opieką Pani Doktor i nie wyobrażam sobie aby było inaczej. Z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecam tak wspaniałego lekarza bo warto. Maria Adamkowska

Maria Adamkowska

Prawdziwy lekarz, zawsze ma czas dla pacjenta, przejmuje się losem drugiego człowieka, zleca każde potrzebne badania, niesamowita kobieta! Polecam!!!

Bardzo dobry lekarz,niestety nie pracuje juz w Jaskolce.Szkoda. Moze ktos wie gdzie sie przeniosla? Podajcie adres,ja napewno sie do Pani Oli zapisze,nawet gdybym musial daleko jezdzic!!!!

Lekarz rodzinny, który bada i leczy a nie czaruje na oko. Niesamowita empatia i życzliwość- gdy potrzebowałam szybko badań Pani dr jeszcze na wizycie wy-google-owała mi lekarza i miejsce gdzie ma się udać. Nie mówiąc już o rzadko spotykanym kompleksowym podejściu do objawów i szczegółowym wyjaśnianiu dot. choroby, leków. Po pierwszej wizycie wyszłam w szoku- pozytywnym:) i cieszę się, że trafiłam pod opiekę Pani dr ...Polecam każdemu, bo warto:)

Jest to nietuzinkowa lekarka, niespotykana empatia do pacjenta,bardzo życzliwa, osobiście interweniująca w wyjaśnienie spraw dotyczących swoich pacjentów, stawiająca trafne diagnozy medyczne przy pomocy....stetoskopu. Lekarzy z powołaniem wcale nie trzeba szukać na kartach powieści, można znaleźć na Dolnym Mieście w Gdańsku, w "Jaskółce",taką lekarka, jest Pani Aleksandra Szyld.

Najlepszy lekarz jaki do tej pory leczył mnie w tej przychodni przez ostatnie 25 lat

konkretna trafiona porada ale minus za tydzień czekania na wolny termin i 40 minut opóźnienia w kolejce

konkretna trafiona porada
ale minus za tydzień czekania na wolny termin i 40 minut opóźnienia w kolejce

Bardzo miła,sympatyczna,życzliwa i mądra lekarka rodzinna,specjalistka chorób wewnętrznych.Polecam.Naprawdę warto być pod opieką takiej lekarki rodzinnej.

Świetny lekarz i niezwykły człowiek. Pani Doktor opiekuje się całą moją rodziną. Wszyscy czujemy się w jej rękach bezpiecznie.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gdańsk"?

Dorota Kotulak

Lekarz rodzinny