mgr Aleksandra Tylczyńska-Zepp

Logopeda

Z Panią Olą pracowaliśmy nad poprawą wymowy mojego dziecka, gdyż moja córka mieszka za granicą i niewyraźnie wymawia polskie głoski np. sz, cz, dż. Pani Ola ma bardzo dobre podejście do dzieci i zajęcia prowadzone były z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu moje dziecko nie nudziło się podczas zajęć. Pani Ola pokazywała ćwiczenia języka przed lustrem, przygotowywała materiał do ćwiczeń w domu i po kilku lekcjach moja córka zaczęła poprawniej wymawiać. Ponieważ po wakacjach musimy wyjechać z Polski, Pani Ola przygotowała nam szereg ćwiczeń do pracy na później. Na pewno skorzystamy z fachowej pomocy przy następnym pobycie w Polsce. Dziękujemy Pani Olu. Renata.

Pani Aleksandra ma bardzo dobre podejście do dzieci,dzięki temu nasza córeczka jest zawsze chętna,by pójść na wizytę. Doskonale dopasowuje ćwiczenia do problemu dziecka. Jeżeli miałabym polecić lekarza logopedę,to była by to wlaśnie Pani Aleksandra.

Doskonale dopasowuje ćwiczenia do problemu dziecka.
Jeżeli miałabym polecić lekarza logopedę,to była by to wlaśnie Pani Aleksandra.

Pani Aleksandra jest wspaniałym specjalistą, osobą bardzo życzliwą , miła i sympatyczną. Indywidualnie podchodząca do dziecka. Dzięki ogromnej wiedzy jaką posiada Pani Ola potrafi sprostać największym wyzwaniom i całym sercem pomaga dzieciaczkom:)a efekty są bardzo zadowalające. Specjalista godny polecenia!!!!

Pani Aleksandra logopeda to wybitny specjalista, jest osoba obdarzoną ogromną wiedzą w tej specjalizacji. Jest osobą niezwykle miłą,życzliwą oraz ma rewelacyjne podejście do dzieci. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną nam pomoc. Mamy wielkie szczęście, że trafiliśmy właśnie do Pani Aleksandry. Gorąco polecam !!!! Iwona Baranowska

Iwona Baranowska

Pani Aleksandra jest bardzo miła i uprzejma. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i doświadczeniu doskonale dobiera metody pracy z dzieckiem oraz świetnie dobiera ćwiczenia, które przynoszą efekty. Moja córka mówiła bardzo niewyraźnie. Obecnie jest bardzo duża poprawa, ale jeszcze moja córeczka musi dużo ćwiczyć, przed nami dużo pracy. Pani Ola wzbudza zaufanie, dzięki czemu moja córeczka, chętnie przychodzi na spotkania i chętnie wykonuje ćwiczenia zadane przez Panią logopedę.

Bardzo kompetentna,bardzo dobry fachowiec.Miła i spokojna.Super rozumie się z dzieckiem.Chodzę do poradni od 3miesięcy raz w tygodniu.Mój syn nie chciał otwierać buzi przy rozmowach przy czym bardzo żle wymawiał.Nie mówił literki R.Teraz jesteśmy już na etapie wyrazów z R! Idzie mu świetnie.Teraz mój syn zrobił się śmiały w rozmowach.NAPRAWDĘ POLECAM.