lekarz Aleksandra Wawrzenczak-Hyzy

Neurolog

1,8
1,9

Omijać z daleka.Nie słucha pacjenta, nie poznała się,że zgłaszane napadowe bóle głowy to migrena.ńa stwierdzenie,że jest niemiła,otworzyła mi drzwi.

Omijać z daleka.Nie słucha pacjenta,

Nie uprzejma,nie miła, traktująca pacjenta jak intruza którego musi przyjąć bo za to jej płacą.Poszedłem na wizytę bo chciałem skierowanie na rezonans kręgosłupa,za 7 miesięcy mam operacje przepukliny międzykręgowej i muszę mieć najświeższe badania.Pani,,doktor"po opukaniu,wyginaniu mnie obejrzała moje porzednie wyniki rezonansu i stwierdziła że jest ok .(5 przepuklin międzykręgowych i kilka innych schorzeń)i to robota dla fizjoterapeuty a nie skalpela(w ciągu tych wielu lat byłem u kilku fizjioterapeutów i ...od około roku z jakimiś małymi przerwami żyję w bólu)no i skierowania na rezonans nie dostałem.Nie polecam.

Jakim cudem ta kobieta ma prawo do wykonywania zawodu?! Bardzo niekompetentna, lekceważąca i olewająca pacjenta. Nie raczyła nawet spojrzeć na przyniesione wyniki badań, gdzie jasno było napisane, że pacjent ma poważne problemy ze zdrowiem. Omijać szerokim łukiem!

Z całego serca nie polecamy omijać szerokim łukiem lekceważy pacjentów jestem ciekaw czy prywatnie też nie zależy jej na pacjentach

Zupełnie inna diagnoza niż na badaniu rezonansem magnetycznym. Jak można pomylić przepuklinę z lumbago?

Omijać szerokim łukiem. Antypatyczna, nieuprzejma baba

Omijać szerokim łukiem.
Antypatyczna, nieuprzejma baba

odmówiła skierowania na rezonas głowy, zdobyłam od innego lekarza, okazało się ze mam oponiaka i czekam na operację. Życzę jej duzo zdrowia, oby nie musiała prosić o skierowania na badania

ja panią Olę chwalę nie spotkałam od niej szyderczych uwag tak jak poprzednik napisał uśmiałam się.bardzo mi pomogła załatwiła mi badania w szpitalu w Poznaniu ,zaproponowała leki uspakajające była dla mnie miła nigdy nie wyganiała,ufałam jej.będę ją chwalić

uważa że chory w wieku 30 lat sam się wyleczy jak masz 30 lat to nie możesz mieć chorego kręgosłupa widocznie symulujesz okropny babsztyl

okropieństwo,nigdy więcej nie pojde do tej pani.czekałam 2 miesiace w cierpieniach i bolach na wizyte i poprostu niczego sie nie dowiedzialam co mi dolega.najlepiej isc prywatnie.jak zapłacisz tobedziesz żył.tak niestety u nas jest.nie polecam tej pani neurolog.masakra poprostu.