Kompetentna, rzeczowa, uprzejma, skupiona na pacjencie. Zleca tyle badań, ilu potrzebuje, żeby mieć absolutną pewność w konkretnej kwestii. Wspaniała specjalistka.

SUPER LEKARZ I CZLOWIEK !!! Zasluguje na najwyzsze oceny za wszystko . Oby wiecej takich lekarzy ! Pacjenci innych przychodni niz Centermed moga pozazdroscic takiego lekarza

SUPER LEKARZ I CZLOWIEK !!!

Super lekarka! Zawsze wsłuchana w pacjenta, konkretna, wnikliwa, rzeczowa, zna się na rzeczy, bardzo celnie diagnozuje, mądra a przy tym bardzo kontaktowa i serdeczna. Na 200% polecam wizyty u Niej!

Skarb.Najlepsza lekarka ever.Merytoryczna,cierpliwa,spokojna i zawsze uśmiechnięta.Tłumaczy szczegółowo co i jak.Przepisuje leki wg.własnej wiedzy,a nie pod dyktando koncernów farmaceutycznych.Widać wiedzę i powołanie.Przy każdej wizycie,tak miło mi się rozmawia,że szkoda wychodzić z gabinetu. Ps.Tylko nie mówcie znajomym,bo będę miał większe kolejki:-)

Ps.Tylko nie mówcie znajomym,bo będę miał większe kolejki:-)

Świetna lekarka! Przeprowadza dokładny wywiad, nic nie umyka jej uwadze, poświęca tyle czasu ile trzeba, nie pogania-wielki plus za to, że nie traktuje pacjenta przedmiotowo.

Pani dr Winkler nie spieszy się, przeprowadza szczegółowy wywiad, jest dokładna, nie lekceważy żadnych symptomów, a przy okazji jest bardzo miła. Z pełnym przekoaniem polecam!

Polecam! Wizyta przebiega wzorowo. :) Szczegółowa rozmowa, miłe usposobienie sprawia, że mogę śmiało każdemu Panią Doktor polecić.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101