dr n. med. Aleksandra Wojtulewska-Supron

Psychiatra

2,6

Beznadziejna p.dr.leki źle dobrane ,na chybił trafił..Diagnoza źle postawiona..Nie umie przeprowadzić wywiadu.Ja bardzo cierpię przez źle dobrane leki..uciekajcie z daleka od tego wypasionego gabinetu.

Najlepsza psychiatra na którego mogłem trafić. Idealnie dobrze dobranego leki, a rozmowa z tą pan jest bardzo konfrontowa, niezbyt długi czas oczekiwania. Polecam.

Najgorszy psychiatra w Białymstoku.Niezrównoważona psychicznie,nie potrafi dobrać leku,zdiagnozować poprawnie choroby.źle traktuje pacjentów,jak śmieci.Nie polecam.

strasznie słaby lekarz, moze prywatnie mila nie wiem ,ale na nfz tragedia traktuje chorego czlowieka jak smiecia,potrafi przeklnac przy pacjencie, widac ze jest nie zrownowazona psychicznie wiec jak ma pomgac innnym skoro sobie nie potrafi

Doktor Wojtulewska jest godnym zaufania, kompetentnym lekarzem. Nie lekceważy pacjentów, ich problemów, jest zawsze życzliwa, poza tym wiele słychać w Białymstoku, że to jeden z lepszych lekarzy.