lekarz Aleksandra Załustowicz

Lekarz medycyny ratunkowej

2,1

Przyszedłem do tej Pani bo lekarzem nazwać nie można z potwornym bólem brzucha, który promieniował na cała jamę brzuszną. Każdy ruch, każda zmiana pozycji, skonsumowanie czegokolwiek powodowało potworny ból nie do zniesienia.Zostałem przewieziony na SOR następnie zaprowadzony na badania właśnie do tej Pani, która po jednym dotknięciu brzucha stwierdziła że nic mi nie jest i przepisała syrop na refluks oraz przeciwbólowe. Zostałem wysłany do domu, gdzie po przybyciu udałem się natychmiastowo do innego szpitala, gdyż ból się nasilił i wystąpiły wymioty. Na innym sorze podczas czekania na rtg zbadał mnie pielęgniarz, który od razu bez wachania stwierdził wyrostek po rodzaju bólu i rzeczach jakie wywoływało. Po NATYCHMIASTOWO wykonanym rtg i oglądnięciu przez innego lekarza w przeciągu 2 godzin dowiedziałem ze ze należy przeprowadzić operacje gdyż wyrostek jest w ciężkim stanie. Gdyby nie możliwość podjęcia się leczenia w innym szpitalu i szybka reakcja prawdziwych lekarzy prawdopodobnie wyrostek rozlałby się i doszłoby do zagrożenia życia. Pani Załustowicz, potrafiła jedynie prawić morały, chamsko odnosić się do mojej osoby. Nie wiem kto daje takim osobom możliwość wykonywania zawodu, ale Pani ewidentnie nie trafiła ze swoim powołaniem. Jeśli kiedykolwiek zobaczycie to nazwisko w czasie oczekiwania na pomoc natychmiast szybciej działajcie na własna rękę.
Daje 1/5 gwiazdek ze wszystkiego ale gdyby była możliwość 0 zrobiłbym to bez wahania.

Opryskliwa, chamska i bezczelna pani doktor. Człowiek przychodzi z wielkim bólem, jest kulturalny i uprzejmy licząc na fachową pomoc lekarską, a pani doktor pozwala sobie na jakieś chamskie odzywki i wywody pt. "po co w ogóle tu pan przyszedł", "trzeba było iść gdzie indziej", "my tu mamy dużo pacjentów". Człowiek płaci co miesiąc na służbę zdrowia i styka się z takim chamstwem. Jak jest pani doktor przepracowana i nie podoba się zawód, to proszę się przebranżowić, jak 50% Polaków co najmniej raz w życiu a nie robić łaskę ludziom, którzy łożą na pani utrzymanie.

Dramat. Nie lekarz nie polecam nikomu. Zrobiła ze mnie awanturnice i zrównała mnie z ziemią, ma zero empatii płakałam z bólu a ona tylko krzyczała a nie mówiła żebym się zaszczepiła i nie zachowywała jak dziecko_zszywala mi palca. Bolało mnie wszystko a ona była nie miła i arogancka.Nie życzę nikomu takiego traktowania. Bałam się jak szalona a ona nawet mi nie pomagała strachu pokonać. Nie polecam może ta pani psełdo doktor przeczyta to i zastanowi się po co wybrała ten zawód.

Pani lekarz jest bardzo milą osobą. Poświeciła dużo czasu, wyjaśniła wszystko, a mimo tego wspierała dobrymi słowami.

Spokojne i zrównoważone podejście, wyciągające rękę. Uprzejma postawa, chętnie poświęca swój czas. Bardzo miła osoba.

Zgadzam się w 100 procentach z przedmówcą.Oby jak najmniej takich pseudolekarzy.Niby Pani doktor a kultury za grosz.

najgorsza - zachowanie nieprofesjonalne, chamskie, dla mnie ta osoba nie jest lekarzem tylko chamskim człowiekiem (delikatnie mówiąc), taki "człowiek" powinien mieć zakaz wykonywania zawodu