lek. dent. Aleksy Bernatek

Prawdziwy, zaangażowany, pełen pozytywnej energii, wiedzy, precyzyjnie i zrozumiale wyjaśniający proces leczenia. Dający pozytywną energię. Kulturalny, z szacunkiem wykonujący swoją pracę i traktujący pacjentów.

Bardzo bardzo się cieszę, że los skierował mnie do Pana Bernatka. Chodzę do niego od kilku lat w Ekstramedzie i za każdym razem jestem maksymalnie zadowolona z wizyty. Na pewno nigdy nie zmienię dentysty na żadnego innego niż Pan Bernatek. Naprawdę polecam przyjść na wizytę, szczególnie jeśli się ma nieprzyjemne doświadczenia z wizyt u innych stomatologów

Bardzo bardzo się cieszę, że los skierował mnie do Pana Bernatka.
Na pewno nigdy nie zmienię dentysty na żadnego innego niż Pan Bernatek.

Rozpocząłem u niego leczenie w klinice EkstraDent. A mialem ogromne obawy, bo zaniedbałem mocno te sprawy. Przesympatyczny lekarz, spokojnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie, pozwala wybrać najlepszą ofertę i wszystko z pacjentem omawia. Ciesze sie ze na niego trafilem, bo wiem, ze moje zeby beda dobrze wyleczone. A uraz do stomatologii pozostanie zakopany bardzo głęboko. Gorąco polecam.

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny, bardzo delikatny podczas pracy. Dokładnie tłumaczy to co robi oraz pomaga wybrać najkorzystniejszą formę leczenia dla pacjenta. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Bardzo sympatyczny,konkretny lekarz ,dokładnie opisany przebieg leczenia,kosztorys. Polecam Zadowolona pacjentka:-)

Polecam
Zadowolona pacjentka:-)

Gorąco polecam :) szybko i profesjonalnie uzyskałam pomoc, Pan Berantek jest przesympatyczny, miły i profesjonalny. Na pewno wróce do niego na dalsze leczenie.