Szczecin Alergolog Dziecięcy

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

ISPL Janowska Ewa
Przecław
70-475 Szczecin

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Oprócz alergii Pani Doktor zainteresowała się również stanem skóry mojej twarzy, co przez innych "lekarzy" nie było problemem. Mogę z czystym sumieniem polecić i na pewno wrócę na kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Piotr Bojko

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES" dr n. med. Piotr Bojko
Ku Słońcu 2/1
71-073 Szczecin

Widzę, że i tutaj opinie są podzielone. Ja na szczęście należę do tych osób, które są bardzo zadowolone z leczenia Dr Bojko. Jestem jego pacjentka od kilku lat, jako jedyny potrafił wyleczyć mnie z łuszczycy, leczyłam się u doktora na alergie oraz usuwałam pieprzyki. Zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie. Jeżeli chodzi o problemy skórne to nie ma dla mnie innego lekarza w okolicy. Według mnie jest to człowiek z ogromną wiedzą i prawidłowym podejściem do pacjenta. Zawsze opowie o chorobie, wyczerpie temat. To prawda, że doktor się ceni, ale to w pełni zrozumiałe przy jego kompetencjach.

Opinia dodana przez: Anna