Alergolog

Pulmonolog, Pediatra

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu.
Regina Hepko

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Białystok

Polecam serdecznie! Pani Doktor jest super, chodziłem do niej 2 lata, pomaga jak tylko może, zarówno w czasie leczenia jak i po (po ukończeniu 18 r.ż.). Bardzo uprzejma i kompetentna. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w żadnej przychodni dla dorosłych.
Opinia dodana przez: Maciej

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Krystyna Sikora

Pediatra, Alergolog dziecięcy

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Pani doktor okazała się osobą bardzo przyjemną i fachową.
Wydaje nam sie że jestesmy na jak najlepszej drodze do pełnego wyleczenia córeczki.

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Gdańsk

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Jadwiga

derm-al

Wyścigi, Sopot

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

NZOZ
Kopernika 7
Nowy Targ

Wspaniały lekarz,naprawdę polecam ,ma wspaniałe podejście do dziecka jak i rodzica.Człowiek godny zaufania

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.