Alergolog

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Gdańsk

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Opinia dodana przez: Jadwiga

derm-al

Wyścigi, Sopot

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

NZOZ
Kopernika 7
Nowy Targ

Wspaniały lekarz,naprawdę polecam ,ma wspaniałe podejście do dziecka jak i rodzica.Człowiek godny zaufania

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi

93-338 None

Bardzo dobry lekarz alergolog, mam zaszczyt korzystać z jego profesjonalizmu w ICZD w Łodzi. Jak do tej pory nigdy nie zostawił mojej córki bez pomocy, zawsze znalazł jakieś wyjście z trudnej sytuacji... Moje dziecko lubi do niego przychodzić na wizyty jak trzeba sam robi zastrzyki odczulające. Jeśli nie możesz znaleźć dobrego alergologa, gorąco polecam, my przyjeżdżamy ze Zduńskiej Woli. I nie żałujemy przebytych kilometrów..

dr n. med. Barbara Wilczyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Doskonała Pani doktor,leczy mojego brata i mnie,bardzo miła O wysokich kompetencjach, co bardzo ważne dostępna w różnych godzinach,nastawiona na niesienie pomocy pacjentowi. Naprawdę godna polecenia i zaufania

Opinia dodana przez: Monika

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Dr. Ferenc jest miła i kompetentna. Bardzo poważnie traktuje każdy przypadek. Kieruje na szczegółowe testy alergologiczne.Jestem zadowolona i szczerze polecam panią doktor.

Medicover
Ul. Domaniewska

Bardzo dobry fachowiec.Dzięki niej mogę normalnie funkcjonować i normalnie żyć! Pani doktor posiada bardzo duża wiedzę! Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Wojciech Jakowicki

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Marii Korzeniowskiej 8
07-410 Ostrołęka

Dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Z uprzejmością zwraca się do pacjentów. Jest też bardzo doświadczony, zawsze dobrze poradzi co należy robić w przypadku różnych dolegliwości.