Alergolog W Okolicach Błażowa

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa

Opinia dodana przez: Regina

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

SP ZOZ

Lesko

wspaniały lekarz, który ma dobre podejście do dzieci. potrafiący żartować, mimo zmęczenia. to lekarz naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: marzena

lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Internista

Krakowska 50
Krosno

Chodziłem po różnych lekarzach z powodu duszności pojawiających sie po wysiłku.Odwiedzałem pulmonologów, kardiologów , internistów i wszystko na nic. Kardiolog do którego poszłem prywatnie szybko popytał o dolegliwosci, zmierzył cisnienie i to wszystko, na odchodnym mówiąć, że mam serce jak dzwon. Poszedłem wreszcie do dr Tenety poleconego prze kilku pacjentów- poświęcił mi ponad godzinę , szczegółowo wypytał, zbadał, wykonał spirometrię i już po badanniu powiedział mi , że astmy oskrzelowej której się bałem nie mam, ale cytuje" jego muzyczne ucho słyszy delikatne nieprawidłowości akustyczne w pracy serca" Podejrzewam u pana wadę serca.Odpowiedziałem , że kardiolog powiedział mi że serce mam jak dzwon. Doktor skierował mnie na ekg, echo serca wskazują gdzie pojśc żeby nie być pozbytym. Echo serca wykazało wadę dwuzastawkową -zastawki jakiejs mitralnej i trójdzielnej. Potwierdziło to diagnoze "mojego" doktora. Jestem teraz pod opieką bardzo dobrego specjalisty poza Krosnem. Wiem , że czeka mnie w przyszłości operacja ,ale mam wszystko wytłumaczone, wiem gdzie iść w razie biedy prowadzi mnie świetny kardiolog z polecenia dr Tenety. Tego lekarza dr Marka Tenetę polecam każdemu.

Opinia dodana przez: wladyslaw stalin

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Moja praca w Anglii była mocno uzależniona od mojego wyglądu zewnętrznego. Borykałam się z bardzo nieprzyjemnym i uciążliwym trądzikiem.Chodziłam po różnych „specjalistach”,którzy albo bezradnie rozkładali ręce,albo przepisywali preparaty,po zastosowaniu których problem nie znikał. Będąc prawie bliska załamania nerwowego, rozmawiając ze znajomą powiedziałam jej o swoim problemie.Właśnie ona poleciła mi panią doktor Annę Osadę-Bielec.Nie mając już nic do stracenia podjęłam ostatnią probę ,nie oczekując wiekszych rezultatów.Jakie było moje zdziwienie, jak po pierwszej mojej wizycie u pani Anny i zastosowaniu się do jej wskazowek i wybraniu lekarstw,które przepisała,mje problemy zaczęły powoli znikać.W przeciągu 1,5 tygodnia od rozpoczęcia leczenia moja twarz stała się prawie czysta, a po następnym tygodniu wszystko zniknęło!! Teraz pracuję w Angli,w dalszym ciągu stosuje się do wskazówek pani Anny i mam nadzieję że mój problem zniknął na zawsze.Wspanialy lekarz, najlepszy dermatolog i nauczyciel, bardzo cierpliwa, mila i kompetentna Pani Doktor. Polecam w 100%

lekarz Wiesław Niemiec

Pulmonolog, Pediatra

św. Józefa 7
Przemyśl

U Dokotora leczę się od dwóch lat. Jak dotąd nie spotkałem się z tak dobrym człowiekiem i tak fachową opieką medyczną. Godny zaufania, bardzo miły - lekarz z powołania! Widza na temat wszelakich dolegliwości (nawet nie związanych z alergiami) jest powalająca. Szczerze polecam!

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Chyba mówimy o dwóch różnych lekarzach. Ja chodzę do niego na wizyty w szpitalu (na NFZ) i mimo, że nie płacę za nie ani złotówki - zawsze był dla mnie miły i bardzo uprzejmy. Uśmiechał się, pytał jak mi idzie szukanie pracy -doradzał gdzie spróbować. Nadal do niego chodzę po wypisanie recepty i nic nie płacę - nie mam duszności, więc moje dawki zostały zmniejszone. Mam astmę, więc też doradzał mi w kwestii ciąży. Jest naprawdę świetnym specjalistą i człowiekiem. Polecam!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Irena Kędzierska

Pulmonolog, Pediatra

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna
3-Maja 43
36-200 Brzozów

To może ja się wypowiem z perspektywy czasu jak oceniam tę ,,pseudo'' lekarkę. Obecnie mam 26 lat i praktycznie wyleczoną alergię w zasadzie dzięki pomocy lekarza rodzinnego. Ale po kolei w wieku 12 lat rodzice po raz pierwszy zabrali mnie do pani Kędzierskiej do przychodni w Dynowie, ładny gabinet na scianach certyfikaty itp, itd. Standardowo zaczęła od wykonania testów na alergię plus spirometria. Mam alergie na kurz, pyłki traw i kwiatów, pokrzywę, brzozę, siano niby nic nadzwyczajnego latem mam objawy kataru siennego i dość silne łzawienie oczu, zimą alergia jest mniejsza bo oczywiście trawy wtedy nie pylą, ale też miała niekiedy różne objawy takie jak pokrzywki skórne. Pani ,,doktor'' Kędzierska przepisała mi tak silne i przede wszystkim drogie specyfiki, że po zażyciu na drugi dzien pojawiła się opuchlizna, wysypka twarz miałam jak balon spuchnietą prawie nie było widać mi oczu gdyby nie szybka reakcja moich rodziców mogłoby dość nawet do śmierci bo cały czas byłam napuchnięta i w konsekwencji mogło dojść do uduszenia. Rodzice zabrali mnie do lekarza rodzinnego ten natychmiast podał mi lekki odczulające wszystko dobrze się skończyło. Lekarz rodzinny przeanalizował leki przepisane przez tą panią i co stwierdził. Hm na jego twarzy pojawił się uśmiech i pierwsze pytanie czemu ta pani przepisała mi takie drogie leki skoro są takie same polskie, tańsze odpowiedniki np. przepisany Rutovit C ok 50 zł za opakowanie na uszczelnienie naczynek krwionośnych zamiennik polski Rutionoscorbin ok 12zł za opakowanie. Drugie stwierdzenie lekarza rodzinnego było takie że on swoim dzieciom nawet by nie podał tak silnych leków (nie mówię o Rutowit C bo on jest bez recepty, ale o tych niby lekach na alergie). Kazał mi odstawic całe to dziadostwo przepisane przez nią. Później rodzice jeszcze raz pojechali ze mna do pani doktor żeby się wytłumaczyła czemu przepisała mi to cale dziadostwo. Jak ona to stwierdzila że trzeba wypróbowac różne leki jakis tam spasuje a ja bede królikiem doswiadczalnym i oczywiscie zażyczyła sobie 50 zł za wizytę. Juz wiecej u niej nie byłam cały czas leczyl mnie lekarz rodzinny i to dzieki niemu dzisiaj praktycznie mnie ma sladu po mojej alergi. Co mogę powiedzieć o pani Kędzierskiej to że jest nastawiona na biznes i zarobek, pewnie jest sponsorowana przez jakiś koncern farmaceutyczny przepisuje ich leki a w zamian ma jakies dobrodziejstwa od nich typu wycieczki zagraniczne, sprzęt AGD itp bo tak caly ten prywatny biznes sie kreci. Jak czytam te opinie na forum to widac ze pisze je ta sama osoba, może nawet ona sama. Ludzie pomyślcie zanim z jakim maleństwem pojedziecie do tej baby. Rodzice zazwyczaj chcą efektów, wiec ona przepisuje kazde badziewie zeby tylko wcisnąć jakiś lek, który może być nawet niebezpieczny dla zdrowia, ale ona ma to daleko gdzieś. Czasem lepiej sięgnąć opinii zwykłego lekarza rodzinnego, nie wcisnie wam żadnego świństwa na ,,poprawę'' zdrowia. A co do pani Kędzierskiej to szczerze odradzam każdemu bo to studnia bez dna a efektów zero.

wyszyńskiego
Krosno

Jestem pacjentką pani doktor od 4 lat i jestem bardzo zadowolona.
Nie tylko jest uprzejma ale i zwraca dużą uwagę na pacjenta i jego leczenie.

Jestem pacjentką pani doktor od 4 lat i jestem bardzo zadowolona.
Nie tylko jest uprzejma ale i zwraca dużą uwagę na pacjenta i jego leczenie.

Opinia dodana przez: Joanna