Alergolog W Okolicach Borne Sulinowo

ulica Miła 6/2
78-600 Wałcz

Polecam Panią doktor,stawia dokladne diagnozy. Lekarz z powołania,interesuje się małym pacjentem. Konkretne i i fachowe podejście. Leczę córkę u Pani doktor od urodzenia i nigdy się nie zawidłam!

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Barbara Musiałowicz-Chełmińska

Pulmonolog, Internista

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

Kopernika 4
77-400 Złotów

Nie mogę narzekać, chodzę do niego od czasu do czasu z dziećmi jak już inni lekarze nie dają rady...wtedy on zawsze mi wyprowadzi dziecko. Jest drogi, ale jeśli chodzi o choroby układu oddechowego ma pojęcie, z lekami nie jest tak źle, zawsze proponuje tańsze i droższe jak kogo stać, ale przedtem pyta. Jest bardzo szczegółowy, robi dokładny wywiad i dokładnie osłuchuje dziecko, wizyta nie trwa 5 minut ale czasem z dobre 20-30. Ja polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Centrum Medyczno - Rehabilitacyjne Puls
Budowlanych 10
78-600 Wałcz

Nie polecam, pani nie ma podejścia do małego pacjenta, nieprzyjemna i niecierpliwa.W czasie krótkiej prywatnej wizyty zdążyła 3 razy nieprzyjemnie odezwać się do malucha. Chyba podczas wizyty prywatnej mamy prawo wymagać trochę więcej.

Opinia dodana przez: Joanna

Barwice

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

Bydgoska 31 lok. 4
64-920 Piła

ODRADZAM!!! Moja corka miala stwierdzona skaze bialkowa przez pediatre, wiec podawalam jej bebiolon pepti. Gdy skaza mimo to sie nasilila i poprosilam pediatre o nutramigen ten sie nie zgodzil. Wiec poszlam po porade do p. Nowakowskiej, ktora stwierdzila ze pediatra ma racje, mleka nie trzeba zmieniac nawet przy objawach Uczulenia na policzkach, zgieciach łokci, szyi ,kolan, uczulenia na nogach i dloniach naderwanych uszach, zielonej kupie, kaszlu i opuchnietej sluzowce nosa!!!!! Stwierdzila ze dopoki objawy sie nie pogorsza nic nie zmieniac - dodam ze nawet nie zbadala corki..............a na koniec stwierdzila ze teraz dzieci to UCZULA - MACDONALD .......TYLKO ZE CORKA MIALA NIECALE 4 MIESIACE............................brak mi slow, podczas wizyty u kolejnego alergologa moje przypuszczenia sie potwierdzil;y i natychmiast przepisano mi nutramigen, z litosci nie opowiedzialam kolejnemu lekarzowi diagnozy wystawionej przez p. Nowakowska...........ODRADZAM SZCZEGOLNIE MATKOM MALYCH DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edward Łaski

Dermatolog, Alergolog

Wojska Polskiego 2-6
Wałcz

Na prawdę bardzo dobry lekarz, męczyłam sie z trądzikiem ( kosmetyczka, inni dermatolodzy, kremy) i nic. Poleciła mi go kuzynka gdyż miała bardzo uciążliwy trądzik na całej twarzy po terapii zastosowanej przez dr Łaskiego oczywiście nie na drugi dzień wszystko ulegało polepszeniu a po pryszczach nie zostały blizny, oprócz niej wyleczył kolegę który z powodu problemu opisanego jw został zapisany do szpitala, który przy odpowiedniej terapii lekowej został wyleczony. Oczywiście trądzik to żmudna i długotrwała terapia, jednak przy odpowiedniej konsultacji może przynieść oczew=kiwane skutki. Byłam u dr 2 razy gdzyż wiecej wizyt nie było mi juz potrzebne, bardzo wyrozumiały człowiek, nie jest pasywny jak piszą inny, gdy byłam II raz na wizycie mógł mnie nie przyjąć ponieważ spieszył sie gdyż konczył dyżur jednak poszedł mi na rękę i przyjął mnie na "książeczkę", jechałam 300km na wizyte ale opłacało się POLECAM!!!

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczny i Ftyzjopneumonologiczny
Chłodna 50