Alergolog W Okolicach Brzeg Dolny

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)

Al.Piastów 79
52-424 Wrocław

Chodzę do dr.kubnego już 8 lat .leczy moje wszystkie choroby.Przede wszystkim rozmawia z pacjentem celem dowiedzenia się jak najwięcej o dolegliwościach.ma dużą wiedzę na temat swojego zawodu,którą pogłębia.jest dobrym iternistą ,jak i alergologiem.podchodzi do pacjenta indywidulnie i uprzejmie.lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

aaa
wejherowska 12
Wrocław

Bardzo dobry lekarz wyprowadziła moją alergię na właściwy tor. Z leczenia jestem bardzo zadowolony. Pani lekarz jest miła i bardzo dobrze tłumaczy co się z moim organizmem dzieje.

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
56-400 Oleśnica

pani doktor jest wspaniała,zrobiła mi testy,miałam próbę na wentylację płuc.Dostałam leki do wdychania.Po trzech dniach czułam się jak ryba w wodzie,bez kaszlu i duszności.Szczerze polecam.

Gabinet Lekarski
ul. Ślusarska 34
Wrocław

Fachowa pomoc, kompetencja, zaangazowanie polaczone z prawdziwie ludzkim podejsciem do pacjenta, goraco polecam!

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA

54-239 Wrocław

Witam,

Witam,
8 lat temu dr Wytrychowski zdiagnozował u mnie astmę, od tego czasu jestem jego pacjentką i nie zamierzam zamieniać go na innego lekarza. Pan doktor poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentom, nie spotkałam się nigdy z sytuacją, żeby kogoś zbył, bo się spieszył, czy coś podobnego. Jest kompetentny, o czym świadczyć może fakt, że jako jedyny z wielu alergologów, których odwiedziła moja babcia był w stanie prawidłowo zdiagnozować męczące ją od długiego czasu dolegliwości. W podobnej sytuacji pomógł on również mojej kuzynce. Dodatkowo jest on człowiekiem niezwykle miłym. Miewałam parę razy sytuacje, kiedy zapomniałam się zarejestrować na wizytę, a wtedy - mimo wieeelu innych pacjentów w poczekalni, pan doktor bez problemu godził się przyjąć mnie jeszcze w tym samym dniu. Naprawdę mogę z czystym sercem polecić dr-a Wytrychowskiego innym pacjentom.

lekarz Elżbieta Nikiel

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Belgijska 34
54-404 Wrocław

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.

Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777
Euromedicere ul.Łowiecka tel.7117400
Wrocław

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zaangażowanie w leczenie na 100 %. Dba o pacjenta najlepiej jak potrafi. Bardzo dobry kontakt z Panią doktor-zawsze odpowie na wszystkie pytania i zawsze służy radą. Gorąco polecam...!!!

Wilczycka 42
55-093 Kiełczów

Anna Buła to osoba wyjątkowa czas dla pacjenta przede wszystkim piękna kobieta i wspaniale pachnie ( to chyba COCO madmoisele