Alergolog W Okolicach Brzostek

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

Centrum Medyczne Liszki
469
32-060 Liszki

Z pomocy Pani doktor korzystaliśmy wiele razy(2 dzieci alergików). Zanim trafiliśmy do najlepszego lekarza - Pani Jedynak-Wąsowicz "odwiedziliśmy" kilku innych specjalistów. Nigdzie nie spotkaliśmy się z tak rzetelnym podejściem do leczenia i z tak miłym lekarzem. W 100% polecamy.

Opinia dodana przez: Irek Klimas

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Internista

Krakowska 50
Krosno

Chodziłem po różnych lekarzach z powodu duszności pojawiających sie po wysiłku.Odwiedzałem pulmonologów, kardiologów , internistów i wszystko na nic. Kardiolog do którego poszłem prywatnie szybko popytał o dolegliwosci, zmierzył cisnienie i to wszystko, na odchodnym mówiąć, że mam serce jak dzwon. Poszedłem wreszcie do dr Tenety poleconego prze kilku pacjentów- poświęcił mi ponad godzinę , szczegółowo wypytał, zbadał, wykonał spirometrię i już po badanniu powiedział mi , że astmy oskrzelowej której się bałem nie mam, ale cytuje" jego muzyczne ucho słyszy delikatne nieprawidłowości akustyczne w pracy serca" Podejrzewam u pana wadę serca.Odpowiedziałem , że kardiolog powiedział mi że serce mam jak dzwon. Doktor skierował mnie na ekg, echo serca wskazują gdzie pojśc żeby nie być pozbytym. Echo serca wykazało wadę dwuzastawkową -zastawki jakiejs mitralnej i trójdzielnej. Potwierdziło to diagnoze "mojego" doktora. Jestem teraz pod opieką bardzo dobrego specjalisty poza Krosnem. Wiem , że czeka mnie w przyszłości operacja ,ale mam wszystko wytłumaczone, wiem gdzie iść w razie biedy prowadzi mnie świetny kardiolog z polecenia dr Tenety. Tego lekarza dr Marka Tenetę polecam każdemu.

Opinia dodana przez: wladyslaw stalin

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Dr.Żurowska jest wybitnym specjalistą,znakomitym fachowcem i rzadko spotykane-również dobrym człowiekiem z ogromnym sercem.Nigdy nie odmówiła pomocy,zawsze udzieli informacji telefonicznie nigdy nie zbywa albo potraktuje z niechęcią.Jest świetnym lekarzem i diagnostą,jej diagnozy zawsze są w punkt.Bardzo mało spotyka się w dzisiejszych czasach takich Lekarzy jak Pani Żurowska.Informacje poprzedników wydają się nie prawdziwe!,Jest to lekarz ceniony przez pacjentów cieszący się dobrą opinia,Pani Doktor powinna być autorytetem dla innych i powinno brać się z niej przykład-jak należy wykonywać swoją pracę czyli do końca i każdych traktować równo czy to pacjent prywatny czy z nfz,Dla Pani Doktor zdrowie pacjenta jest sprawą priorytetową i najważniejsze,jest zawsze oddana pacjentowi w pełni.Cieszę się że do takiego lekarza trafiłem aż miło chodzić na wizyty i widzieć takie postępy w leczeniu.Życzę tej pani doktor wszystkiego co najlepsze bo zasługuje na to w pełni i aby nikt nie wypisywał nie prawdziwych rzeczy,bo żeby coś pisać trzebe mieć podstawy,ja mam rezultaty w leczeniu i pozytywne opinie wielu pacjentów.

Goldhammera 10
33100 Tarnów

Polecam zdecydowanie.Świetny fachowiec!!

Polecam zdecydowanie.Świetny fachowiec!!

lekarz Irena Kędzierska

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna
3-Maja 43
36-200 Brzozów

To może ja się wypowiem z perspektywy czasu jak oceniam tę ,,pseudo'' lekarkę. Obecnie mam 26 lat i praktycznie wyleczoną alergię w zasadzie dzięki pomocy lekarza rodzinnego. Ale po kolei w wieku 12 lat rodzice po raz pierwszy zabrali mnie do pani Kędzierskiej do przychodni w Dynowie, ładny gabinet na scianach certyfikaty itp, itd. Standardowo zaczęła od wykonania testów na alergię plus spirometria. Mam alergie na kurz, pyłki traw i kwiatów, pokrzywę, brzozę, siano niby nic nadzwyczajnego latem mam objawy kataru siennego i dość silne łzawienie oczu, zimą alergia jest mniejsza bo oczywiście trawy wtedy nie pylą, ale też miała niekiedy różne objawy takie jak pokrzywki skórne. Pani ,,doktor'' Kędzierska przepisała mi tak silne i przede wszystkim drogie specyfiki, że po zażyciu na drugi dzien pojawiła się opuchlizna, wysypka twarz miałam jak balon spuchnietą prawie nie było widać mi oczu gdyby nie szybka reakcja moich rodziców mogłoby dość nawet do śmierci bo cały czas byłam napuchnięta i w konsekwencji mogło dojść do uduszenia. Rodzice zabrali mnie do lekarza rodzinnego ten natychmiast podał mi lekki odczulające wszystko dobrze się skończyło. Lekarz rodzinny przeanalizował leki przepisane przez tą panią i co stwierdził. Hm na jego twarzy pojawił się uśmiech i pierwsze pytanie czemu ta pani przepisała mi takie drogie leki skoro są takie same polskie, tańsze odpowiedniki np. przepisany Rutovit C ok 50 zł za opakowanie na uszczelnienie naczynek krwionośnych zamiennik polski Rutionoscorbin ok 12zł za opakowanie. Drugie stwierdzenie lekarza rodzinnego było takie że on swoim dzieciom nawet by nie podał tak silnych leków (nie mówię o Rutowit C bo on jest bez recepty, ale o tych niby lekach na alergie). Kazał mi odstawic całe to dziadostwo przepisane przez nią. Później rodzice jeszcze raz pojechali ze mna do pani doktor żeby się wytłumaczyła czemu przepisała mi to cale dziadostwo. Jak ona to stwierdzila że trzeba wypróbowac różne leki jakis tam spasuje a ja bede królikiem doswiadczalnym i oczywiscie zażyczyła sobie 50 zł za wizytę. Juz wiecej u niej nie byłam cały czas leczyl mnie lekarz rodzinny i to dzieki niemu dzisiaj praktycznie mnie ma sladu po mojej alergi. Co mogę powiedzieć o pani Kędzierskiej to że jest nastawiona na biznes i zarobek, pewnie jest sponsorowana przez jakiś koncern farmaceutyczny przepisuje ich leki a w zamian ma jakies dobrodziejstwa od nich typu wycieczki zagraniczne, sprzęt AGD itp bo tak caly ten prywatny biznes sie kreci. Jak czytam te opinie na forum to widac ze pisze je ta sama osoba, może nawet ona sama. Ludzie pomyślcie zanim z jakim maleństwem pojedziecie do tej baby. Rodzice zazwyczaj chcą efektów, wiec ona przepisuje kazde badziewie zeby tylko wcisnąć jakiś lek, który może być nawet niebezpieczny dla zdrowia, ale ona ma to daleko gdzieś. Czasem lepiej sięgnąć opinii zwykłego lekarza rodzinnego, nie wcisnie wam żadnego świństwa na ,,poprawę'' zdrowia. A co do pani Kędzierskiej to szczerze odradzam każdemu bo to studnia bez dna a efektów zero.

wyszyńskiego
Krosno

Jestem pacjentką pani doktor od 4 lat i jestem bardzo zadowolona.
Nie tylko jest uprzejma ale i zwraca dużą uwagę na pacjenta i jego leczenie.

Jestem pacjentką pani doktor od 4 lat i jestem bardzo zadowolona.
Nie tylko jest uprzejma ale i zwraca dużą uwagę na pacjenta i jego leczenie.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Tyśnicka

Wojska Polskiego 20
36-040 Boguchwała

Chodzę z moim synkiem do Pani Doktor od jego urodzenia i jestem bardzo zadowolona! Wizyty ze zdrowym dzieckiem trwają ok 50 minut! Dziecko jest dokładnie badane i oglądane! Po południu przyjmowane są dzieci chore, wizyta zależy od przebiegu choroby! Jest to barzdo miła Pani Doktor! Polecam każdej młodej Mamie!

lekarz Bernadeta Majorek-Olechowska

Goldhammera 10
33100 Tarnów

byłem u pani doktor z dziwnymi wysypkami na skórze, zaraz oczywiście zleciała testy na NFZ i płatne za około 350 zł. testy były wykonywane przez licencjata pielęgniarstwa i odczytywane też przez pielęgniarkę a nie jak powinno to mieć w rzeczywistości, ze wyniki testów odczytuje lekarz. Po wykonaniu spirometri "wmawiała mi" cały czas astmę aby "utrzymać dojna krowę". Wykonałem inne dodatkowane badania ( płatne), któe zalecił mi lekarz rodzinny bo coś mu tu "nie pasowało" Pani dr. Olechowska nie zwróciła wogóle na nie uwagę mimo, że wynik 10 krotnie przekraczał dopuszczalne normy i kierowała chorobe na swój teren. Szkoda, że nie wymogłem aby wynik ten zamieścila w kartotece alergomedu, bo byłabypodstawa do drogi sądowej a tak to lipa. jednym słowem Pani dr. Olechowska jej fach i znajomość medycyny - to dno dna i niżej być nie może, gdyby nie fachowość innefo specjalisty z prawdziwego zdarzenia ten babsztyl doprowadziłby mnie do grobu. Ludzie nawet nie choźcie do niej, lepiej idźcie na Braci Saków 5 - tam są weterynarze i 100% bardziej kompetentni.

Opinia dodana przez: norbert