Alergolog Bydgoszcz

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista. Dzięki Pani profesor synek został szybko zdiagnozowany. Ma teraz odpowiednią dietę dzięki, której zdecydowanie lepiej się czuje. Polecam Panią profesor i nam naprawdę bardzo pomogła. Bardzo dziękujemy 🙂

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Pediatra

Solskiego 2
Bydgoszcz

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.

NZOZ MEDSEVEN
Kurpińskiego 12/12a
85-092 Bydgoszcz

Odradzam wizyt u tego lekarza .Od roku nie potrafi postawić diagnozy ,nie robi nic aby się dowiedzieć .Po roku syn zmuszony był pójść prywatnie do lekarza - 150 zł ,badanie na celikie -150 zł z wynikami udał się do Wiercińskiego aby odczytał wyniki a ten na to :"idź odczytać do tego lekarza który Cię kierował".Lekarz ,czyżby???

Opinia dodana przez: joanna

ulica Łososiowa 12
85-435 Bydgoszcz

Czas u tego lekarza uważam za totalnie zmarnowany.
Nie dość, że nie potrafi wyleczyć, to cały czas ma te swoje wredne dogryzki.

Od kilku lat mam katar. Mam w domu pieska, oraz papużkę.
Lekarz polecił mi... ZLIKWIDOWAĆ zwierzęta.
Czy to jest normalne?

Do tego od roku przepisuje mi jeden i ten sam lek - steryd na alergię, a alergolog stwierdził, że alergii nie mam.

Nigdy nie poleciłbym ...

Czas u tego lekarza uważam za totalnie zmarnowany.
Nie dość, że nie potrafi wyleczyć, to cały czas ma te swoje wredne dogryzki.

Od kilku lat mam katar. Mam w domu pieska, oraz papużkę.
Lekarz polecił mi... ZLIKWIDOWAĆ zwierzęta.
Czy to jest normalne?

Nigdy nie poleciłbym tego lekarza.

Opinia dodana przez: Adam

Konopnickiej 57/41
85-124 Bydgoszcz

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz